Wishlist

Máte sny, které si hodláte v letošním roce splnit? Co takhle je hodit na papír a na konci roku se přesvědčit, jak moc jste byli úspěšní?

K napsání tohoto kratičkého článku mě inspiroval Johny Machette a jeho článek, na který jsem náhodou narazila v neděli večer. Bylo to těsně po tom, co jsem se své trenérce Terče svěřila, jaké mám letos běžecké ambice a co všechno si hodlám letos splnit.

Nejsem člověk, který ze své podstaty pravidelně plánuje své aktivity. Žiji spíš ze dne na den. Ale když se podíváte do mého iPadu, mám jej plný MndMap, ve kterých si třídím myšlenky soukromého a pracovního rázu. Najdete zde roční cíle pracovní, osobní a i ty, kde si plním ambice sportovní. Plánuju zde své nejdůležitější úkoly a rozepisuju myšlenky, které stojí za to si udržet. Je pro mě opravdu důležíté se občas podívat, kam jsem se posunula, a jestli vůbec. Když se neposouvám, přemýšlím nad tím, proč a co jsem pro to mohla víc udělat.

I přes to, že svou běžeckou MindMapu na rok 2016 mám již vytvořenou, rozhodla jsem se po přečtení zmiňovaného článku své cíle napsat i na papír. Stejně tak, jako nerada čtu e-knihy, e-časopisy a fotky mám ráda v albu, stejně tak mám pocit, že to, co člověk napíše perem na papír, získává diametrálně odlišný rozměr a získává na důležitosti. Neukážu Vám zatím, co na papíru je. Jsou to mé sny, a pro někoho možná i dost troufalé. Bojím se, že snít je velké bláznoství, které nemusí být každým pochopeno. A tak Vám tenhle seznam ukážu na konci roku 2016.

A co Vy? Máte své sny a nechcete si tenhle kouzelný papírek vytvořit se mnou?

Categories:

OSOBNÍ

1 komentář

  • Bucket list 2016 – Jeden měsíc běžce

    20.1.20171:01 Reply to Bucket

    […] na rok 2016. Nechala jsem vás tipovat, kolik běžeckých cílů z 10, které jsem si pro rok 2016 stanovila, jsem splnila. Ale musím vás zklamat. Nesplnila jsem vůbec nic. Je to venku. […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *