Adidas Ladies Run

Věřili byste, že se může sejít víc než stovka holek, nepohádat se a dokonce si společně užít skvělé odpoledne? Já ano, protože jsem tohle zažila ve čtvrtek 27.7. v prodejně Top4Running v rámci akce Adidas Ladies Run.  

Akce měla od začátku velký potenciál, protože 100 míst, které byly k dispozici, se rozebraly během prvního dne. Když jsem pak zjistila, které holky měly další stanoviště, tak mi hned bylo jasné, že to jinak nemohlo dopadnout. Adenike Endtová, kterou jsem znala z facebooku dřív než jsem vůbec začala psát svůj blog, Barča Sedlákovou z Detox chutně, Markéta Bodoriková, kterou jsem sice viděla poprvé, o to víc jsem ale byla nadšená z její lekce jógy. No, a v neposlední řadě si své stanoviště ošéfovala i Kristýna Poliček z tria Bloges Robes.

Na čtvrtek jsem se těšila od začátku, co jsem se zprávu, že budu součástí jednoho ze stanovišť, dozvěděla. K mému štěstí jsem měla hned první stanoviště, a tak jsem si jako jediná užila všech 5 skupinek tvořených holek a dam různých věkových kategorií a běžecké výkonnosti až do poslední sekundy. Rozcvičku jsem se snažila pojmout zábavně, protože jsem měla pocit, že celá tahle událost by právě měla být o tom si to společně užít. Každopádně s poslední pátou skupinkou jsem vyběhla i já.

Ode mě se běželo k Adenike – od ní jsem dostala instrukce, ať holky nezničím, že se o to postará sama. Málem by jí to vyšlo, kdyby během dvou skupin nepřišla o hlas. Takže na nás už byla velmi mírná a moc nekřičela. Dalším stanoviště obsadila právě Markétka s její ukázkou jógy pro běžce. Všichni víme, že bychom potřebovali víc protahovat a kompenzovat, ale přiznejme si upřímně, kdo z nás to pravidelně dělá. Od Markét se běželo za Barčou si povídat o jídle. Bohužel tuhle zkušenost nám splavil letní deštík, a tak jsme Barču jen nabraly a doběhly zpátky do prodejny, kde už čekala Kris a její ukázka Urban stylu. Z toho jsem už moc neměla, protože v Top4Runningu už se mačkala celá stovka holek, které čekaly, která z nich vyhraje jeden ze 4 párů Adidas Boost UltraX. No, nebudu lhát, ale když se u posledního páru losovalo potřetí, protože předchozí dámy již nebyly na místě, tak jsem najednou měla neskutečný pocit, že vyhraje Verča z mojí tréninkové skupiny. A ejhle!!! Bylo to doma! Ty moje předtuchy.

No, a pak už se jen jako na každé správné party jen korzovalo, pilo a hodovalo. A že bylo co!

 

Categories:

OSTATNÍ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *