běžecké kurzy pokračovací

Absolvovali jste běžecký kurz pro začátečníky a nevíte, kam dál nebo už máte první kroky za sebou, ale stále si nevěříte? Raději byste další vedení? 

Co tě čeká?
Připrav se na 6 lekcí, ve kterých nebudeme probírat základy, ale budeme ukotvovat běžecké zvyky, prodlužovat uběhnuté vzdálenosti a samozřejmě i zrychlovat. Společně se podíváme na různé tipy tréninků (fartleky, intervaly, schody, kopce, posilování), ale vše s důrazem právě na začínající běžce. 

Pro koho je kurz určen?
Kurz volně navazuje na kurz pro začátečníky, ale je určen i pro věčné začátečníky, kteří sice trochu běhají, ale stále si nejsou jistí v kramflecích. Bát se nemusí ani dámy v letech. Ba naopak jsou pevnou součástí každého kurzu.

Kurz se koná při min. počtu 4 účastníků, max. počet v jednom běhu je 10.

Reference na kurz naleznete níže pod objednávkovým formulářem.

Pozn.: Kurz je možné věnovat i jako dárek. Pokud byste jej tedy chtěli darovat někomu blízkému, napište si o dárkový certifikát do poznámky. Ten vám buď mohu poslat v *.pdf formátu nebo poštou.

 

 

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

“Touto cestou děkuji trenérce Verče P. za její profesionální přístup k nám amatérským běžcům. Hned od prvního setkání mi bylo jasné, že je srdcař a tréninky vede nejen s láskou k běhu ale hlavně k lidem. Při společných trénincích se zaměřuje i na rozbor techniky běhu. Ona byla tou, která mne prvně upozornila na špatný došlap, díky kterému mne trápila měsíce bolest na vnější straně kolene. Její obavu skutečně potvrdilo odborné vyšetření.” 

Andrea Krobová

První krok je najít odvahu napsat přihlášku … pak už to běží samo … a opravdu běží! Za těch pár týdnu se z ufuněných stovek metrů stane v kuse odbhěhnutých pět kilometrů … a je za tím bezvadná trenérská práce … Verča do svých kurzů dává maximum … podpory, motivace, úsměvů, individuálních rad i tajných tipů … a na Vás už je jen chtít a neflákat se, protože rozběhnout se může opravdu každý! Kurz jsem si našla sama a nelituju! Verča se nám opravdu maximálně věnovala…sledovala náš dech, opravila chyby v došlapu a ve správné chvíli dokázala hecnout,abychom se nebáli a proběhli další metry navíc….z kurzu jsem si odnesla nejen radost z běhání … ale hlavně chuť pokračovat dál …. víru,že dokážu nemožné a taky nová přátelství, která jsou k nezaplacení …

Martina Tatková

Já jsem tak nadšená. Kdyby mi někdo před pár měsíci řek, že budu 3x týdně běhat, zhluboka bych se zasmála. Bylo to super, moc jsem si užila skvělou společnost a těším se na další společné běhy… a nebo minimálně na sdílení zážitků na FB. Verčo, ještě jednou díky

Jana Kročáková

Nevíš jak na běhání a nechceš být věčně za začátečníka jako já? Po absolvování kurzu Objevte svůj JMBěh pod vedením Veronika Preti jsem objevil, jak je důležité si najít cestu k správným návykům pro běh,  jak si ho zamilovat a stát se dalším z nadšenců tohoto tolika oblíbeného sportu.  Již několikrát jsem se pokoušel začít sám, ale po několika začátcích jsem si uvědomil, že pomoc odbornika a někoho kdo mne povede má větší šanci na úspěch. Správně se protáhnout, zvolit správné tempo, mít někoho kdo vás povede a nastaví vám reálné cíle přesně dle vašich představ a hlavně pomůže je naplnit, mne utvrdilo, že Veronika byla ta nejrozumnější volba, jak si běhání zamilovat. I přesto, že jsem začínal ve skupině, měl jsem vždy pocit, že je mi věnována maximální pozornost a Veronika mne vedla k lepším výsledkům a pocitům, kdy po tréninku jsem měl větší a větší chuť běžet zas. Tímto bych chtěl hlavně poděkovat a všem, kdo hledají cestu ke sportu a neví jak na to vřele doporučit Veroniku a její kurzy k naplnění vašich představ a cestě k nové vášni či radosti , které běhání dokáže dávat.  Děkuji, Veru.

Patrik Sabo

Jsem nadšená. Nevěřila jsem, že bych někdy takto běhala. Bylo to s vámi prima a doufám, že se ještě setkáme. Veroniko, jsi výborný kouč. Dokážeš motivovat a člověka vybičovat k lepším výkonům a v pravou chvíli povzbudit. Díky.

Kateřina Chaloupková

Musíš vystoupit ze své komfortní zóny, to je heslo, které mám Verčo od Tebe. Řídím se s ním od té doby, co si mě motivovala k tomu, abych běh milovala :). Na začátku kurzu jsem nevěřila, že něco takového dokážu. Běh byl pro mě motivací začít zkoušet i jiné sporty, na které bych si dříve netroufla. Nyní vím, že když chci, tak to prostě dokážu. Vystoupit ze své ,,pohodlné zóny,, a začít si plnit sny teď a tady :). Verů díky moc za nakopnutí 🙂

Andrea Vavrušková

Ještě před půl rokem jsem byla tzv. neustálý běžec začátečník. V srpnu jsem se rozhodla, že to chci změnit a přihlásila jsem se k Verče na kurz mých prvních 5 km. Chtěla jsem se prostě rozběhat. Tento kurz mě dal nové cíle a novou náplň mých dnů. V běhu jsem se  našla. Měla jsem  problém hlavně s dýcháním, ale během kurzu jsem se dýchat naučila. Běhá se mi teď lépe a dokážu uběhnout víc a víc km. Naučila jsem se  techniku běhu, jak mám držet tělo, ruce, přestaly mne bolet záda. Verča mne upozorňovala, co dělám špatně a ono to opravdu pomohlo. Do běhu jsem se zamilovala (a to mi je už 42 let), jen mít více času. Posunulo mne to dál, mám za sebou již svůj první závod na 7 km a na další závody jsem registrovaná a už teď se těším.  A to jen díky tomuto kurzu, který bych všem co chtějí začít běhat doporučila. Děkuji, Verčo.

Iva Skřipcová

Verča je nejlepší běžecká trenérka i pro typy lidí jako já, tzn. pro ty,  kteří se rozhodli vyběhnout znovu po 30 !! letech, mají nadváhu, neznají správnou techniku, neví jak, nejsou si jistí. Verčin přístup k běhu a vůbec k pohybu a k životu zkrátka nakazí každého. Verunka je pro nás inspirací, světlem a jsme rádi Veru a vážíme si, že takový člověk jako Ty na Kladně pro nás je !!:-) Děkujeme, co pro nás děláš 😉

Romana Vlasatá