Hledáte něco, kam byste při běhu schovali klíče od auta, telefon nebo kapesníky a aby vám to nevadilo? Mám pro vás ideálního pomocníka. Běžecký pás.

Spousta firem má různé běžecké pásy, ale najít ten ideální, není jednoduché. Už pár zkušeností mám, a tak si troufám říct, že tenhle od Salomonu je vážně super.

Nejdůležitější u běžeckého pásu je, aby dobře držel a nemuseli jste ho pořád stahovat na patřičné místo, a nebo  aby vám v něm věci neskákaly a během běhu vás nebouchaly. Neméně důležitým parametrem je, aby se do takového pásu dobře věci vkládaly a nebo se z něj dobře vyjímaly. Protože nic vás nedokáže rozčílit víc, než to, že musíte při běhu (závodu) zastavit.

A přesně tohle splňuje běžecký pás od Salomonu. Kromě jiného je taky velmi lehký a prodyšný. Díky síťovému materiálu rychle schne, i když se zpotíte. A samozřejmě mě baví, že je čistě černý a můžete ho vzít ke všemu. Za mě jeden z nejlepších, které jsem kdy měla. A kdo používá oblečení (šortky, apod.) Salomon, může si pás spojit i s nimi.

Co

Takže jestli stále tápete ve výběru, i přes vyšší cenu, tady neuděláte krok vedle.

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.