Cesta na Olymp #11

Dneska jsem si opět zadala odpočítávání času k mému vysněnému Volkswagen Marathon Prague. A jak jsem zjistila, zbývá mi 117 dnů, což vypadá jako velké číslo. Ale když si to přepočtu na měsíce, jsou to POUZE 3 měsíce a 27 dnů. Boj začíná! 

Minulý týden nezačal nejlíp. Svůj pravidelný pondělní ambasadorský výběh jsem nestihla. V úterý jsem si špatně nastavila hodinky na intervaly a kdybych neměla vůli, tak jsem neběhala i v úterý. Nakonec to byl ale skvělý výběh, kdy jsem měla možnost vyběhat starosti z hlavy. Na pohodu, bez zbytečného stresu. A pak už jsem měla jen intervaly a jeden dlouhý běh.

S intervalama jsem se poprala tenhle týden vážně dobře. Dlouhý výklus, který mezi jednotlivými intervaly byl, mi dal čas k oddechu. I když přiznávám, že při posledních opakování si nohy říkaly o pauzu. No, a na dlouhý běh vůbec nedošlo. V pátek jsem díky pracovnímu vytížení vůbec nebyla schopná vyběhnout,  a tak jsem si sama naplánovala výběh na sobotu ráno před odjezdem na Mattoni FreeRun kemp. Jenže to zjistila Terča a zatrhla mi to. Nakonec jsem jí ukecala aspoň na 8 km trať v rege tempu. A pak jsem vyrazila na víkend s ostatními kouči. Jak moc to bylo skvělé a co všechno jsme zažili a naučili se, tak o tom napíšu později. Ale bylo to skvělý. Spolu s tímhle článkem se dozvíte i jednu velmi důležitou informaci.

V minulém týdnu, ale bohužel došlo k jednomu zlomu: z jakéhosi důvodu mi stoupla v posledním týdnu tepovka. Vypadá to, že se projevuje moje opětovné navrácení ke striktnímu jídelníčku bez přejídání. Což byl asi tak jediný poznatek k mému výkonu, který jsem od Terči dostala.

Tento týden mi čeká první závod, ale bohužel dost krátký. Takže to vidím na velké trápení. Ale delší jsem v okolí bohužel nenašla.

Pondělí 11.1. 

Mattoni FreeRun – 5-10 km (regenerační beh)

Úterý 12.1.

R: 1 km úplně pomalu

21,1 km PP

Výklus: 1 km

Středa 13.1.

Free (plávaní)

Čtvrtek 14.1.

5-10 km – čtvrteční výběh JMB

Pátek 15.1.

Free

SOBOTA 16.1.

Závod na 5,3km

Neděle 17.1.

Regenerační běh v kopcích 8 km (Moje poznámka: no, to bude rege jako prase!)

Categories:

VÝZVA, ZÁVODY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *