Cesta na Olymp #8

Jak už to tak bývá, někdy si člověk prostě nestihne dojít ani na záchod, natož si jít zaběhat. A to mě potkalo minulý týden. Vánoce se na mém běhání podepisují a já bych se nejraději propadla do běžeckého pekla!

Když se mi minulou neděli ptala Terča, kolik času budu mít, byla jsem dost optimistická. Doslova napsala, že týden od 14.12. bude opravdu náročný a od dalšího týdne začnu odpočívat. Jenže s tím, jak se blíží Vánoce, tak mám čím dál tím méně času. Poslední běh, který jsem tedy minulý týden absolvovala byl ten čtvrteční. Pak už jsem se vezla v tom, jak zvládnout vánoční přípravy. A vlastně se stále vezu.

Je právě pondělí po 20. hodině a já stále nemám všechny dárky. Stromeček jsem zdobila v pátek ve shonu a podle toho letos i vypadá. Prostě pracovní tempo střídá tempo běžecké. Takže minulý týden jsem dospěla k velmi zásadnímu rozhodnutí. Musím zvolnit. Nemluvím o běžeckých trénincích, ale o tom, čemu všemu se budu věnovat. Prostě dělat věci víc efektivně!

No, a jak tedy vidím, minulý týden? Ano, mám výčitky, že minulý týden běžecky nevyšel, ale na druhou stranu mám ze sebe radost. Strávila jsem neděli s Viky, se kterou jsme podvečer strávili hraním společenských her a já se s ní mohla smát a užívat si právě vánoční atmosféry.

A jak to tedy bude tento týden s tréninkem? Jelikož jsme se s Terčou tentokrát neměly čas pořádně poradit, první dny v tomto týdnu pojedu právě tréninkové jednotky z pátku, soboty a neděle. A pak teprve dostanu dávky na další dny.

Tenhle měsíc není taková jízda, jak jsem si představovala, ale dělám, co můžu. Dalšímu týdnu jdeme tedy směle naproti!

Mějte se všichni moc fajn a nenechte se vystresovat víc než je nutné! <3 Zbytek plánu sem přidám co nejdřív!

 

Categories:

TRÉNINKOVÉ PLÁNY, VÝZVA

1 komentář

  • Radim Havlik

    23.12.201515:31 Reply to Radim

    To se může stát každému, dlouhý pracovní den, či jiné příčiny znemožní odběhnout trenink.
    Já jsem naštěstí stihl vše, i když vybihat v deset večer se mi také není úplně samo o sobě.
    Opakování tréninků z konce minulého týdne mě přijde jako krok zpět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *