V úterý se v Karlíně konala tisková konference k ukončení běžecké sezóny RunTour 2016, na kterou jsem byla pozvaná. A vlastně by se dalo říct, že se zde oficiálně otevírala i ta nová. Na tiskovce bylo totiž oznámeno, že v neděli se konečně spustí registrace na příští sezónu!!! A jako bonus jsem si odnesla konečné potvrzení mé spolupráce s RunTour v příštím roce. 

Již od léta, kdy jsem se sešla s Richardem Valouškem (organizátorem celé RunTour) a začala řešit naši spolupráci, jsem byla celá napjatá, jestli to opravdu klapne. Přeci jen projekt, o kterém jsme si začali povídat, nebyl z mého pohledu úplně malý a tak ze strany RunTour šlo hlavně o důvěru ve mě vloženou. (Více se dozvíte níže.)

Processed with VSCO with a8 preset

Richard, Barča a já. Už se na příští rok vážně těším. Společnost dobrých lidí mi opravdu dělá radost.

Na tiskovku v malé karlínské, ale o to útulnější kavárně Proti proudu jsem dorazila s lehkým předstihem. Hned na místě jsem zjistila, že jedinou tváří, kterou kromě Richarda znám, je Barča z blogu Barborka on The Run. A s tou jsme se také do té chvíle znaly jen ze sítě. Ale nijak nám to nevadilo. Téma konverzace jsme měly vcelku rychle vyřešené. 😀

Ze známých osobností na tiskovku dorazil David Svoboda (český pětibojař) a Iveta Kořínková (moderátorka TV Nova), se kterými jsem si později povídala o běhání, jak se můžete podívat na přiloženém videu. David mi prozradil, že na příští pardubickou RunTour přijede na koni a Iveta na sebe práskla, že říjnem pro ni začíná běžecký zimní spánek. 😉 

file-17-11-16-21-51-22

 

 A kde jsem v tom já? 

Já budu mít v příští sezóně RunTour úplně jinou roli. Na začátku ledna začneme vybírat několik běžců a běžkyň, kteří ještě nikdy neběželi žádný závod, ale v roce 2017 by do toho chtěli praštit. Společně jim pomůžeme se k tomuto cíli dostat a já jim budu v tom jejich prvním závodě takovým osobním vodičem. Pokusím se jim pomoct překonat těžkosti prvních kilometrů a ukázat jim, že 5 kiláčků nebo i těch 10 může dát opravdu každý. Jedno město, jedna výzva, jeden nový běžec.

A pro vás ostatní již uběhané běžce mám také dobré zprávy. Kromě soutěží se můžete těšit na společné výběhy, na kterých nebudu jen já, ale možná přijde i “kouzelník”. Zatím nevím, jestli to jméno můžu prozradit, a tak si ho nechám raději pro sebe. Ale věřte mi, že se určitě pobavíte a zároveň budete moct vyhrát startovné na některý ze závodů. 

Nevím tedy jak vy, ale já se na běžeckou sezónu 2017 už teď hrozně těším! 

 

 

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.