Už od r. 2014 píšu tento běžecký blog a pár let pravidelně posílám newslettery. Ale bylo mi jasné, že ne každý chce dostávat do schránky jen to, co si již přečetl na blogu anebo by si přečíst měl. Bylo mi jasné, že byste si za svou věrnost zasloužili i něco navíc. A tak jsem na začátku roku přišla s myšlenkou, že vám budu jednou měsíčně zasílat newslettery, kde budu detailně a hlavně prakticky probírat témata, která vás zajímají.

Tenhle koncept se mi osvědčil, ale přibylo spoustu z vás, kteří jste se k emailu buď nedostali, nebo jste se o něm dozvěděli později a pro mě to znamenalo další práci s jeho následnou redistribucí. A tak jsem se rozhodla všechny tyto články sdílet na Pickey, kde si je můžete za mírný poplatek přečíst kdykoliv.

Samozřejmě stále platí, že většina článků na blogu bude zdarma a pro odběratele mého newsletteru budou všechny články zdarma, pokud se tedy nerozhodnete mě i podpořit, abych mohla celý blog stále zlepšovat. Ale pro ty, kteří se buď přihlásí později a již nějaký ten newsletter promeškali, je právě ideální variantou Pickey.

Důležité odkazy:
Přihlášení k odběru newsletteru
Pickey
Buy me a coffee pro jednorázovou podporu mého blogu

Všem vám moc děkuji za jakoukoliv podporu. Ať už zpětnou vazbou, nebo příspěvkem na mou další práci.

 

Zveřejněné články na Pickey 
Pitný režim sportovce
Běh na tepovku není jen do 140! 

 

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.