Už brzy vás přestanu spamovat pouze cvičením a cyklovýletama. Jestli mi to v úterý paní fyzioterapeutka povolí, vypadá to, že bych mohla tento týden začít lehce vyklusávat. Ale ještě dneska vám ukážu krásné místo, kam stojí za to si udělat výlet, pokud jste z okolí Prahy a Kladna.

Celý výlet vezmu jen stručně.

  1. Když jedete skoro celou z domu z kopce, začnete být mírně nervózní při představě, co vás čeká cestou zpátky.
  2. Cyklostezka z Nižbora do Berouna je opravdu nádherná! Z jedné strany šplouchá Berounka, z druhé vám do ucha šumí krásně zelené lesy. Prostě romantika na entou.
  3. Při jízdě s Marcem buď vlajete za jeho zády nebo vám neustále přejíždí cestu, takže máte neustále pocit, že teď už se opravdu musíte vysekat.
  4. Naštěstí na vysekání si Marco vystačí sám. Při našem posledním společném cyklovýletu se vysekal asi dvě vteřiny po tom, co řekl “Vado come un cretino!”. V překladu něco jako Jedu jako kretén! 🙂
  5. Dnes se to stalo moment po tom, co jsem mu řekla, jestli by se nemohl držet řídítek oběma rukama, že mi pak jezdí do cesty. Rozdíl od minule byl v tom, že dneska jsem se o něj bála, protože přelítl řídítka na schodech, o kterých si myslel, že jsou rovný sjezd pro kolo! Helmu samozřejmě nenosí. Není přeci cretino!!!
  6. Cesta zpátky bolí! Každá zastávka je demoralizující! Proto radím nezastavovat. Ani na čůraní!

Ale abych se dostala k naší nejkrásnější občerstvovací stanici, kterou jsme dneska potkali. Dědkův mlýn. O téhle skvělé a vyhlášené restauraci víme už strašně dlouho. Ale jelikož se nachází pár metrů od naší oblíbené restaurace, vždy vyhrála ta. Ale dneska jsme jeli opačným směrem a hodilo se načerpat síly ještě před posledním kopcem.

Na Dědkově mlýně jsme si nechali udělat svatební fotky, ale nikdy jsme tam nebyli za tak nádherného dne a já jsem tedy byla unešená. Na to, že nejsem limonádový typ, mají tam skvělou a báječně vychlazenou limču. Nejsem si jistá, ale myslím, že si tam pořídíte i jejich vlastní pivčo a můžete si pochutnat na domácích perníčkách.

Byl jste tam už někdo a líbí?

 

 

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.