TISKOVÁ ZPRÁVA
Nové zařízení překlenuje propast mezi sportem a kulturou a zahrnuje krytou dráhu, sofistikovanou laboratoř Sports Research Lab, rozcvičovací prostory, nebo hudební místnost a pivnici.

BOSTON, MA, 25.května 2022 – Světový atletický lídr New Balance dnes oznámil spuštění The TRACK at New Balance, nového multisportovního zařízení světové třídy, kde budou celoročně trénovat a soutěžit profesionální a komunitní sportovci. Slavnostní zahajovací akce dnes oslaví průnik stylu, sportu a kultury speciálním vystoupením ambasadora značky Jacka Harlowa spolu s vystoupeními Storma Reida a několika dalšími sportovci značky New Balance. Atletické centrum bude zahrnovat krytou dráhu se dvěma terény, kterou lze přeměnit na flexibilní hřiště na basketbal, fotbal a volejbal, sofistikovanou laboratoř Sports Research Lab, hudební prostor Roadrunner provozované společností Bowery Presents a pivnici s názvem Broken Records, kde se návštěvníci mohou zúčastnit různých akcí.

The TRACK at New Balance se nachází naproti globálnímu ústředí New Balance v Bostonu a připojuje se k Auerbach Centru – oficiálnímu tréninkovému zařízení pro Boston Celtics, Warrior Ice, Boston Bruins a Boston Landing. Vývoj Boston Landing včetně The TRACK at New Balance svědčí o dlouhodobém závazku společnosti New Balance vůči bostonské komunitě a neustálých investicích značky do prvotřídních sportovních inovací a dokonalosti.

„V dubnu před padesáti lety koupil Jim Davis New Balance společně s Anne a zapříčinil tak ohromný růst naší značky na globálního atletického lídra, kterým jsme dnes. Radost mi ale také dělá zachování naší jedinečné firemní kultury,“ řekl Joe Preston, prezident a CEO společnosti New Balance. „Jim měl také smělou vizi kompletně přeměnit okolí kolem našeho globálního ústředí v Bostonu na živé sportovní centrum světové třídy pro sportovce a fanoušky, včetně dnešního debutu The TRACK at New Balance. TRACK at New Balance nabízí optimální tréninkové a výkonnostní místo pro sportovce všech schopností a zároveň řídí inovace a technologické poznatky New Balance prostřednictvím naší nové nejmodernější laboratoře New Balance Sports Research Lab.

Při navrhování The TRACK at New Balance bylo velmi důležité také téma udržitelnosti. Společnost New Balance nejenom přestavěla brownfield za účelem vybudování tohoto zařízení, které nakonec získalo certifikaci LEED Silver, ale na střeše se nachází solární pole s 2491 405W moduly, které pokryjí přibližně 72 956 čtverečních stop (nebo 6 758 m²).

Tým Beynon Sports Surfaces, Weems Mechanical, Elkus Manfredi Architects, John Moriarty Associates a Paige Design Group navrhli a postavili vnitřní dráhu pro rychlost, závody i každodenní trénink. Samotná dráha obsahuje hydraulicky klopené zatáčky, nejširší povolené oválné dráhy o šířce 42 palců a 6 oválných drah. Výsledkem je, že běžci zažívají plynulý přechod ze zatáček na rovinky a tím také maximalizují jejich výkony.

Sports Research Lab

New Balance Sports Research Lab je tým sportovních vědců, kteří se zaměřují na inovaci. Existují 3 pilíře inovace Sports Research Lab, tyto pilíře zahrnují 1) New Balance Athlete Insights Engine, 2) Foundational Research a 3) Innovation Partnerships. S daty shromážděnými v Boston Landing je Sports Reasearch Lab schopna získat standardizované údaje o pohybu sportovců a nejmodernějšími zařízeními a vybavením, které vedou k inovativním produktům a zkušenostem pro spotřebitele a zákazníky New Balance.

 

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.