Nové nebesky modré UA elasťáčky

Původně jsem si chtěla nechat recenzi na tyhle Under Armour elasťáky až na později, kdy pomine první nadšení. Ale já prostě nemůžu. Proto bych také ráda předem upozornila, že i přes to, co vám napíšu ke konci článku, jsem si tyhle elasťáky opravdu platila a tudíž se nemusím bát napsat něco negativního. 

Když jsme v úterý seděli s kamarádem Martinem na schůzce mezi ramínky plných oblečků od Under Armour, zažívala jsem opět muka. Po každé, když se v téhle místnosti “náhodou” vyskytnu, začnu těkat očima a nějakým nedopatřením nikdy neodcházím s prázdnou. A i tentokrát mi to nedalo. A jelikož se blíží zima, chtěla jsem vyzkoušet něco z jejich kolekce coldgear, tedy oblečení určených přímo na zimu. Slyšela jsem o ní dost, a hlavně Martin o ní básnil, ale víte, jak to je s tím jedna paní povídala… Chtěla jsem to vyzkoušet na vlastní kůži a tak jsem bezmyšlenkovitě sáhla po tomhle parádním kousku.

ua

Na těle byly příjemný, seděly pěkně a prostě mně uchvátila barva. A jak rád říká profesionální trenér s Jakub Bína:  “Není důležité, co děláme, ale jak u toho vypadáme!”.

První zkouškou prošly hned doma. V domě se drží nízké teploty od neustále utáhlého kohoutku od topení a něco teplého se tudíž šikne. 😀 Jenže na zatěžkávací zkoušku venku to stále nemělo. Těšila jsem se, až vyběhnu!

Na dotek jsou elasťáky strašně jemné. Když jsem si přes ně přejížděla rukou, vzpomněla jsem si na závod u Lake Tahoe. Tam jsem si den před závodem oholila nohy a při stoupání do kopců jsem se nemohla ani rukama opřít o nohy, jak to klouzalo. Přesně takhle příjemný materiál to je. Jemný a hladký! Jedinou vadou, a ještě vadou, na kterou bych sama nepřišla, je jejich lehká průhlednost. Ale věřte mi, že pokud si nekoupíte z mně nejasných důvodů o číslo nebo dokonce o víc menší, ostudy se bát nemusíte!

Photo 15.10.15 17 44 26

Co mně na nich ale naprosto baví je, že nikde netáhnou, nikde vám nic neleze. Nesnáším elasťáky, u kterých každou chvíli musím vytahovat rozkrok, nebo stále urovnávat pas. A k tomu je v nich vážně TEPLO! Ale ne hic! Nevím, jestli to taky znáte, ale já mám neustále studený zadek. Vylezu v zimě ven a okamžitě mi studí. Ale tady nic. A naopak musím říct, že mi v nich nebylo ani vedro. Prostě tak akorát. No, a poslední úžasná věc. Jelikož jsem neběžela sama, na nějakou chvíli jsme zastavili, abychom se vydýchali. Hořejšek (rozuměj trup) jsem cítila, jak pomalu chladne a pot se stává takovou studenou sprchou. Ale dole nic. Elasťáky naprosto skvěle odvedly pot pryč od těla! Bojím se tedy, že tyhle elasťáky ze mně nikdo celou zimu nedostane!

Takže za mně – Under Armour a jejich coldgear ANO!

A teď to podstatné, o čem jsem mluvila hned na začátku. Díky spolupráci, kterou s touhle značkou v budoucnu plánujeme, máte možnost i vy si objednávat přes jejich e-shop www.protrenink.cz se slevou 20%. Stačí, když do kolonky slevový kupon zadáte heslo “JMB”.

PS1: Brzy se těšte na soutěž, kde budete moct vyhrát něco od týhle čím dál víc oblíbené značky!

PS2: Budu moc ráda, pokud mi dáte hlas v soutěži Blogerka roku. Hlasovat můžete zde a pak svůj hlas ještě potvrdíte emailem. Děkuju :-*

 

Categories:

RECENZE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *