Ahoj,

jmenuji se Veronika Preti a tenhle blog jsem založila čistě z mé velké vášně pro běh. Jsem máma jedné puberťačky a současně manželka velmi temperamentního a horkokrevného Itala. I když už nemáme typickou „italskou“ domácnost, je běh mým ventilem, současně terapií a resetem každodenních starostí. Své běžecké ambice naplňuji tak, jak přicházejí. Nabízí se říct, že postupně, ale s rostoucím zapálením přicházejí v častější frekvenci (občas k nelibosti rodiny).

Stojím za komunikací několika běžeckých a sportovních lovebrandů – Vltava Run (do roku 2021), Kine-MAX a Penco a dlouhodobě  spolupracuji na běžeckém seriálu Běhej lesy, kde mě můžete vídat při rozcvičkách jako tetu Verčů. Řadu let jsem aktivně trénovala dětskou OCR skupinu v Kladně a již od začátku projektu jsem aktivním koučem celorepublikového projektu Mattoni FreeRun

Zároveň pořádám worskhopy sportovního marketingu pro kluby a spolky, pomáhám mladým sportovcům se sebepropagací a komunikací s potenciálními partnery.  

A taky od roku 2023 píšu newsletter, do kterého jednou za měsíc přidávám praktické rady a tipy na běhání, které jinde nepublikuju. Chcete-li tedy dostávat tyto informace i vy, přihlašte se zde

 

Kde běhám?

Osobně mě nejčastěji můžete potkat na cestách v kladenských lesích. Mimo jiné se každé úterý můžete přidat ke skupinovým výběhům v rámci JMBěh v Kladně.

Zároveň již od r. 2018 pořádám sezónní běžecké kurzy pro naprosté běžecké začátečníky. Více informací, reference a aktuální termíny najdete zde.

K tomu, abych vám mohla předávat adekvátní znalosti a profesionální podporu, jsem absolvovala školení u těch nejlepších. Mým posledním zářezem je získání statutu Trenéra kondičního běhu pod Českým atletickým svazem. Ale v oblasti fitness, zdravé výživy a běhu se vzdělávám již více než 10 let.

blank

Budu ráda, když se mnou budete komunikovat a napíšete své postřehy, ať už k běhání nebo přímo tomuto blogu.

Přeji spoustu ve zdraví naběhaných kilometrů!

 

Veronika

 

Reference:

„Já jsem díky Tobě zjistil, že mám něco s levým kyčlem a od toho asi byly i ty holeně. Teď když nemám zátěž, tak to už tolik nebolí. Chtěl bych Ti hrozně moc poděkovat za popostrčení a pomoc.“  Václav Danda

„Touto cestou děkuji trenérce Verče Š., za její profesionální přístup k nám, amatérským běžcům. Hned od prvního setkání mi bylo jasné, že je srdcař a tréninky vede nejen s láskou k běhu ale hlavně k lidem. Při společných trénincích, se zaměřuje i na rozbor techniky běhu. Ona byla tou, která mne prvně upozornila na špatný nášlap, díky kterému mne trápila měsíce bolest na vnější straně kolene. Její obavu skutečně potvrdilo odborné vyšetření.“ Andrea K.

DLOUHODOBÉ spolupráce

blank

SLEVA 20%
Kód: JMB20

blank

sleva 20%
Kód: JMB

blank

sleva 10%
Kód: JMB10

PARTNEŘI blogu

blank
blank
blank
blank