O MNĚ

Ahoj, jmenuji se Veronika Preti a tenhle blog jsem založila čistě z mé vášně pro běh. Jsem máma 13 leté dcery a partnerka velmi temperamentího Itala. I proto je možná běh mou vášní, mým ventilem. Postupně si plním své běžecké ambice tak, jak přicházejí. A že v poslední době přicházejí víc, než by si má rodina přála.

Osobně mě můžete potkat v kladenských lesích. Mimo jiné se mnou můžete běhat každé úterý v rámci JMBěh v Kladně. Místo máme pro každého. Bát se nemusíte – zkušenosti a vědomosti na to mám. Mým posledním zářezem je získání statutu Trenéra kondičního běhu 2. třídy pod Českým atletickým svazem.

Čas od času pořádám kurzy pro naprosté začátečníky. Jsou vždy vyhlášené na fb stránkách blogu.

Budu ráda, když se mnou budete komunikovat a napíšete své postřehy, ať už k běhání nebo přímo tomuto blogu.

Přeji spoustu ve zdraví naběhaných kilometrů!

Veronika

Kontakt:

U Křížku 547, 273 61 Velká Dobrá

775 99 44 45, pretiveronika@gmail.com

Reference:

“Já jsem díky Tobě zjistil, že mám něco s levým kyčlem a od toho asi byly i ty holeně. Teď když nemám zátěž, tak to už tolik nebolí. Chtěl bych Ti hrozně moc poděkovat za popostrčení a pomoc.”  Václav Danda

“Touto cestou děkuji trenérce Verče Š., za její profesionální přístup k nám, amatérským běžcům. Hned od prvního setkání mi bylo jasné, že je srdcař a tréninky vede nejen s láskou k běhu ale hlavně k lidem. Při společných trénincích, se zaměřuje i na rozbor techniky běhu. Ona byla tou, která mne prvně upozornila na špatný nášlap, díky kterému mne trápila měsíce bolest na vnější straně kolene. Její obavu skutečně potvrdilo odborné vyšetření.” Andrea K.