Objevte svůj (JM)běh

Chtěli jste začít běhat? Tak jste to zkusili jste a pak vzdali? Chyběla vám motivace nebo jste po pár výbězích nevěděli, jak pokračovat? 

Často se setkávám s lidmi, kteří se bojí přijít na naše výběhy. Mají strach, že by to neuběhli, že by mohli ostatní běžce brzdit. Mají nadváhu, nevěří si, případně se k běhu sami nepřinutí.

Právě pro ty z vás, kteří k běhu teprve hledají cestu, jsem připravila 6ti týdenní běžecký kurz pro začátečníky. Ukážu vám, jak uběhnout své první kilometry tak, abyste eliminovali riziko zranění, získali z běhu radost a případně i jistotu. Naučíte se sérii kompenzačních cviků, protahovacích technik a samozřejmě vám doporučím i vhodné regenerační aktivity.

V ceně kurzu je zahrnuto 6 společných tréninků a běžecký plán pro začátečníky, který individuálně nastavíme dle vašeho aktuálního fyzického stavu a výkonnosti. Zároveň se můžete těšit na podporu od partnerů, ať už výživových doplňků, regeneračních pomůcek či běžeckého vybavení.

Kurz začíná v pondělí 23.7.2018 od 19 hodin. Další lekce budou následovat každé pondělí až do 27.8.2018.

Abych mohla zachovat individuální přístup je počet účastníků omezen na 10, minimální počet, aby se kurz otevřel, jsou 4 lidé.

Cena kurzu je 2.000,- Kč

Své přihlášky zasílejte na v.simackova@gmail.com

Categories:

TRÉNINKOVÉ PLÁNY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *