Možná se vám přes zimu nechce běhat, protože je zima. Možná máte úplně jiný důvod. Ale možná vám chybí jen trošku motivace. Ale to se tuhle zimu může změnit, protože mám pro ty, co jsou z našeho kladenského regionu, skvělou zprávu.

Jelikož vím, jak moc je těžké se přes zimu vykopat ven, připravili jsme si pro vás ve spolupráci se společností PUMA motivační program. Stačí jen od listopadu do února běhat s naší kladenskou skupinou a některá z cen může být vaše! A hned první společný trénink zahájíme testováním bot. Těšit se můžete na Puma ForeverRUN, Deviate Elite a Fast-Trac či Voyage.

Jak bude motivační program probíhat? 
Celý program bude trvat od 1. 11. 2023 do 29. 2. 2024. K tomu, aby byl účastník do výzvy zařazen se musí osobně zúčastnit úterního tréninku/úterních tréninků Jeden měsíc běžce v Kladně. Každý účastník dostane soutěžní kartičku, na kterou za každou účast na tréninku získá razítko. Pokud účastník nasbírá počet razítek opravňující k získání jednotlivé odměny, může se rozhodnout, zda bude pokračovat ve sbírání, nebo si odměnu vybere.

Tréninky probíhají v Kladně každé úterý od 18:30. Sraz bývá většinou před vchodem do Aquaparku, ale přesné informace o místě srazu jsou zveřejňovány v událostech ve fb skupině Běžecká skupina – Jeden měsíc běžce.

Počet odměn není omezen. Tzn. pokud se účastník rozhodne si po třech odběhaných trénincích vzít čelenku, může na dalším tréninku začít sbírat razítka na tričko nebo jinou odměnu. Všechny ceny může získat více účastníků, jen běžecké boty jsou v programu pouze pro prvního!!!

Pro získání výhry je nutné vždy při nasbírání bodů uveřejnit orazítkovanou kartičku na svém facebookovém nebo instagramovém profilu a označit @pumarunning a @jeden měsíc běžce (platí pro FB) @pumarunning a @veronika_preti (platí pro IG)  a v obou případech přidat hashtag #behamsjedenmesicbezce. Vždy stačí jen ve stories.

A co si můžete vyběhat? 

  • za 3 odběhané tréninky můžete získat čelenku nebo láhev Puma
  • za 6 odběhaných tréninků můžete získat triko Puma
  • za 9 odběhaných tréninků můžete získat mikinu Puma
  • první, kdo odběhne ve stanoveném termínu 10 tréninků se může těšit na pěkný pár běžeckých bot Puma

Pozn.: Všechny typy oblečení a obuvi budou stanoveny v průběhu akce společností Puma.

Tak co, jdete do toho se mnou?

 

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.