Letní výzva pro srdcaře 2016 závěrem

Skončil již druhý ročník Letní výzvy pro srdcaře a je na čase to všechno zhodnotit, napsat pár informací k platbá a zároveň vás pozvat na oficiální zakončení. 

Jak už bylo řečeno na začátku, letošní ročník byl jiný. Věděli jsme, pro koho běháme a narozdíl od loňského ročníku jsme věděli, kolik je potřeba vyběhat. Meta byla nastavena opravdu vysoko – 230 tis. byla částka, tolik stojí výcvik asistenčního pejska a o kterou se letos bojovalo až do posledního kilometru. Dostalo se mi obrovské podpory od blogu iDnes, zapojili se společnosti jako jsou EIZO a Meffert ČR (běhali za tým Düfa). I jim moc děkuju za projevenou důvěru.

EIZO_company_logoUnknown-2

Zkoušela jsem oslovit různé osobnosti českého showbusinesu – mimo Jardy Jágra jsem psala i Leoši Marešovi a dalším, kteří měli možnost oslovit velkou masu lidí. I tak jsem ale na celý krajíc nedosáhla. Nebudu to dál napínat, letošní běhání nám vyneslo částku

91 653,70 Kč,

což znamá, že jsme společně naběhali 19 049 km, což je o pouhých 1 395 km méně než loni. Každý ze 191 přihlášených běžců tedy v průměru naběhal necelých 100 km. 🙂

DĚKUJI! JSTE SKVĚLÍ!!!

I přes to, že částka není tak vysoká jako loni, bez vás bych to prostě nekodákazala. Bez každého vašeho jediného kilometru bych nikdy na takovou částku zdaleka nedosáhla. Každá pomoc, která přišla z jakékoliv strany byla velmi milá a počítá se. Děkuji za všechny vaše povzbudivé zprávy. Teď je ale tedy na vás, abyste své vyběhané kilometry poslali na účet Nadace Naše dítě 123131123/0600 pod variabilním symbolem 123. Každý z účastníků výzvy opět obdrží od Nadace Naše dítě certifikát Srdcaře jako poděkování za vaši pomoc. Certifikát vám bude doručen do vaší emailové schránky, takže se s ním můžete pochlubit třeba na mých fb stránkách nebo opět na instagramu pod hashtagem #lvps2016. Zároveň je možné si nechat zaslat pro účetní účely potvrzení o daru. Toto potvrzení se vystavuje od daru nad 1.000,- Kč a můžete si o něj sami napsat zástupkyni nadace Naše dítě paní Ivě Dvořákové – i.dvorakova@nasedite.cz. Do emailu, prosím, uveďte svou poštovní adresu a zároveň informaci, zda-li vám stačí potvrzení elektronicky nebo jej chcete zaslat právě na uvedenou adresu.

Jako poděkování bych vás tedy chtěla pozvat tuto sobotu na Ladronka Fest, kde v rámci oficiálního ukončení Letní výzvy pro srdcaře 2016 budeme mít opět dětský závod. Každou půl hodinu se vaše děti budou moci postavit na start překážkového běhu pod hlavičkou OCRA CZ, kde si užijou kopu srandy. Stejně jako loni si prckové mohou závod zaběhnout kolikrát budou chtít a to zcela zdarma a to právě díky vstřícnosti organizátorů.

ladronka_fest_logo

Co bude dál?

Je třeba vyhlásit vítěze o nejlepší běžeckou povídku, kterou vyhlásil právě blog iDnes. Na povídky se můžete podívat zde. A samozřejmě, že nejdůležitější je předání pejska Azrinky v centru Helppes. To se bude konat 24.9.2016 a já tam budu. Opět se setkám s Filípkem a jeho celou rodinou a vy se můžete tedy těšit na aktuální zprávy.

A to už je opravdu vše! Běhounci, moc vám všem děkuji. Bylo to pro mě zase skvělé stát na trati vedle takových srdcařů jako jste vy. A pokud to jen trochu půjde, sejdeme se zase příští rok! DÍKY MOC VÁM VŠEM!!!

 

Dovednosti

Zveřejněno

6.9.2016

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.