Druhý den v San Franciscu už byl lepší. Začínáme se po městě orientovat a pomalu si na tu bandu obejdů zvykáme. Přijela další část naší výpravy a start závodu se pomalu blíží. 

Probudily jsme se do deštivého dne, ale to nám rozhodně na chuti objevovat město nevzalo. Co nám bralo trochu energie bylo setkání s ostatními členy týmu, kteří měli na Terezku, mou spolucestovatelku, pár nepříjemných dotazů ohledně naší cesty a jejího financování. K čemuž se také v nějakých dalších článcích dostanu. Už to totiž pomalu v sobě zpracovávám a začínám být schopná o tom psát.

DSC_3340b

Když jsme dořešily tuhle nepříjemnost, čekalo nás překvapení ve formě pokuty za parkování. Sakra! Nejbližší policejní stanice byla pár metrů a tak jsme to jely rovnou řešit. Na policejní stanici to vypadalo jako v americkým filmu, jen ti policajti byli mnohem milejší. Bohužel pokuty v SF neřeší policie., ale nějaký jiný orgán. Takže naše líbivé tvářičky nám asi nepomůžou a pokutu musíme řešit přes internet. Každopádně se pokusíme odvolat – 78 dolarů přeci jen můžeme utratit mnohem líp.

A pak už jsme jeli právě pro Karolínu s Patrikem, kteří v Americe jsou už o týden dýl a své si užili už v New Yorku a Miami. S nimi začala ta správná jízda. Vyjeli jsme na výlet na Golden Gate Bridge a to byl první výlet, který stál za to a kde jsme poprvé nemysleli na žádné problémy a užívali si radost z našeho pobytu. Když jsme přes tenhle most projížděli, měla jsem husí kůži po celém těle. I kdyby nemělo být nic dalšího, kvůli tomuhle stálo sem jet!

Večer jsme zašli na sushi a opět skončili na hotelovém pokoji. Tak jsme se bavili, až na nás přišel hotelový zřízenec, abychom se bavili trochu tišeji. Později nám zhasli i světlo. Přišla jsem si jak na školním výletě, kde máme nakázanou večerku.

Druhý den v SF byl tedy už lepší a třetí den bude ve znamení přesunu do Lake Tahoe. Těším se

PS: Nikdy se neptejte na sushi v čínské čtvrti!!! 😀

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.