Den třetí se nesl v duchu přesunu do Squaw Valley. Olympijského městečka, kde se v roce 1960 pořádali VIII. Olympijské hry a kde Karel Divín získal jedinou českou medaili (stříbrnou) v krasobruslení. Ale než jsme ze San Francisca vyrazili, čekaly nás pozemské radosti.

Ano, dostalo se poprvé na nákupy. Bohužel pro nás nebylo tolik času. Je pravda, že dvouhodinové šílenství ve Victoria´s Secret, bylo asi to nejnáročnější kardio, co jsem za celou tu dobu tady dělala. Než jsme tedy prošli obchoďák, který měl asi 7 nebo 8 pater, kopli do sebe velmi pozdní oběd, (a tak trochu zmrzlinu), byly už 4 hodiny a my museli vyjet. Byla před náma dlouhá cesta, něco kolem 5 hodin.

image

Je neuvěřitelné, kolik mostů, pruhů a všech cest se prolíná a vy musíte narazit na tu pravou. Naštěstí cesta utekla docela v pohodě a přes to, že několikrát jsem neměla daleko k mikrospánku, dojeli jsme po v půl jedenácté na místo do Squaw Valley.

  1. image

Okamžitě mě městečko pohltilo a já se začala obrovsky těšit na závod. Tohle, co Spartan Race, pro nás závodníky s mincemi udělal, je naprosto jedinečné. Spíme na pokoji jak vojáci v kasárnách, ale má to ohromné kouzlo a já jsem obrovsky vděčná, že tu můžu být.

 

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.