Vyhraj startovné na NoMen Run – poslední kolo

Když jsem před skoro měsícem vyhlašovala první kolo soutěže o startovné na tenhle skvělý závod, myslela jsem, že prvního kola se zúčastní pár lidí. Ono totiž označit v příspěvku, když o tom neví, není v dnešní době vůbec lehké. Jenže vy jste zvládly i tohle a teď jdeme do posledního kola. Do posledního kola, které může rozhodnout o vašem bezplatném startu!Moje loňská účast na NoMen Run měla hodně poprvé. Poprvé jsem si vytvořila vlastní tým, poprvé jsem běžela v čistě dámském týmu. A víte co? Bylo to super. Do teď si pamatuju na Báru Topinkovou, se kterou jsme sdílely starosti o zaběhnuté členky týmu. Do té doby jsem o ní vůbec nic nevěděla a dneska tuhle holku sleduju, jak píše články na Rungo. Prostě tenhle závod, i když je čistě holčičí, tak prostě není slepičí. To, že měly jako doprovod pánskou společnost také hrálo asi podstatnou roli. 😀 K tomu si přidejte naprosto luxusní počasí a máte závod, co vás prostě s bandou těch správných kamarádek, bude opravdu bavit.

A dneska, respektive ode dneška, je tedy poslední šance, jak vyhrát startovné pro celý tým! Ale než vám zadám poslední úkol, je tu vyhlášení dnešní výherkyně. Mě samotnou to velmi překvapilo…

Mooooc gratuluju 🙂

A teď …

Úkol č. 4

Holky, nemá cenu to nijak natahovat a tak tentokrát už mi jen napište, jaké cíle si kromě zvládnutí NoMen Run dáte příští rok. Je to zrychlení, delší vzdálenost a nebo úplně něco jiného? Kam se prostě příští rok chcete posunout? Opět pište do komentářů pod článek na mém fb profilu a já z vás všech příští středu naposledy některou vylosuju.

Pozn. k pravidlům: Každý týden vylosuji jednu, která bude zařazen do finálového slosování. Takže čím víckrát se v týmu zapojíte, tím větší jsou vaše šance.

Přeji vám všem hodně štěstí!

 

 

Categories:

SOUTĚŽ, ZÁVODY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *