Já vím, že tipů na Vánoce je všude kolem dost, ale myslím, že minimálně tu první a poslední věc, jste ještě neviděli. U některých produktů se jedná o spolupráci, u jiných je to opravdu jen mé nadšení. Máte i vy tipy na originální dárky, které byste rádi pod stromečkem našli? Napište je do komentářů a nemusíte se bát ani tyto firmy označit. Myslím, že jim tím nyní naopak uděláte radost.

Konec zbytečného stárnutí
Moje oblíbené Penco přišlo v těchto dnech s novinkou VERIVITAL. Tenhle přípravek ale ocení spíš ženy, protože obsahuje snadno využitelné peptidové štěpy, vhodné pro „beauty care“ –  zpomalení stárnutí pokožky, pevnější a hladší pleť, méně viditelné vrásky, hustší lesklé vlasy bez roztřepených konečků a pevné nehty.
PS: A nezapomeňte, že i tady máte slevu 20% po zadání kódu JMB.

 

 

Masážní tyč
Tohle je jedna z nejlepších věcí, které Kine-MAX vůbec má. Výhodou této masážní tyče oproti běžnému masážnímu válci je, že tlak si zvolíš sám a také je mnohem skladnější, takže si ji můžeš vzít do batohu na závody nebo kamkoliv jinam.
PS: I tady máte možnost využít kódu JMB20 na 20% slevu.

 

 

 

Vyšetření laktátového prahu
Spousta z nás už neběhá jen na dobrý pocit, ale snaží se být stále lepší. Jenže někdy se nám naše výkonnost zastaví a my nevíme, co s tím dál. Nebo taky chceme pod dohledem trenéra běhat na “tepovku”, ale k tomu potřebujeme znát přesné hodnoty, které nám zatím ani sebelepší hodinky bez vyšetření laktátového prahu neřeknou. Takže pokud chcete vy nebo někdo z vašich blízkých v roce 2021 běhat zase o kus líp, zkuste se na takové vyšetření objednat do Vital Praha.

 

 

 

Běžecká trička a mikiny #běhjenašeneřest
Tyhle trička a mikiny mi dělají opravdu velkou radost a vám očividně taky. Takže pokud chcete ještě jedno k Vánocům ulovit, udělejte objednávku do neděle, abychom vše stihli včas vyrobit a odeslat.

 

 

 

 

 

Nepromokavá bunda 2xu
Do téhle bundy od 2xu jsem se zamilovala. Je to první bunda, u které se nemusíte bát, že byste při dlouhém běhu v dešti doběhli mokří. Možná tak splavení svým potem. Nepatří sice zrovna k těm nejlevnějším, ale věřím, že pod stromečkem by své místo mohla najít. A kdyby náhodou, na Top4Running určitě něco pěkného na běh najdete.

 

 

 

 

Nejen běžecká stírací mapa
A tohle je můj poslední a zároveň asi nejlepší tip na vánoční dárek pro jakéhokoliv sportovce. Když to na mě v jedné reklamě vykouklo, naprosto mě to uchvátilo. Jedná se o geniální stírací mapu vašich denních aktivit. Byl jsi běhat nebo cvičit? Setři si políčko! Vynechal jsi? Máš smůlu. No, a když to budeš poctivě dělat celých 365 dní, uvidíš, jak jsi na tom v průběhu roku celkově byl. Za mě opravdu krásný vánoční dárek, který bych pod stromečkem taky ráda našla.

 

 

 

 

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.