Vyhraj startovné na NoMen Run podruhé!

Minulé kolo je uzavřené a je tedy čas se posunout do kola druhého. Ve druhém kole se přesvědčíme, jak moc běháte. 

Kdo tedy v prvním kole vyhrál?

Když jsem viděla, kolik se vás do soutěže přihlásilo, měla jsem opravdu radost. Nakonec se mi v hrníčku sešlo 19 lístečků a každému z nich jsem přála výhru. Bohužel vyhrát může jen jedna, která postupuje od finálového losování o startovné na závod NoMen Run.

Photo 11.11.15 8 47 33

Tímto tedy gratuluji Káťe Trněné. Vám ostatním přeji hodně štěstí v dalším kole. Jo, a abych nezapomněla. Mám ještě jedno překvapení. Rozhodla jsem se, že každé výherkyni jednotlivého kola zašlu náramek JMB. Tak Káťo, pošli mi do zprávy na fb nebo na můj email adresu, kam Ti můžu náramek zaslat.

Photo 11.11.15 8 47 56

První kolo byla taková malá zatěžkávací zkouška a takový první krok k tomu se na podobný závod dostat. Máte jméno, máte členky a teď je přichází to nejdůležitější. Běhání.

Úkol číslo 2

Vaším dalším úkolem bude, zveřejnit na fb profilu JMB pod tímto článkem fotografii z trasy Vašich běhů absolvovaných od dnešního dne do půlnoci 17.11.2015. Může jít o fotku z trasy, případně nasdílejte trasu z jakékoliv aplikace. Opět platí, že čím víc tras a čím víc fotek nasdílíte, tím větší je pravděpodobnost, že budete vylosovaní právě Vy. Úplně nejvíc by se mi líbilo, ale nechám to na Vás, že zveřejníte fotku celého týmu ze společného běhu. Ale podmínkou to opravdu není!

Pozn. k pravidlům: Každý týden vylosuji jednu, který bude zařazen do finálového slosování. A pozor! Takže čím víckrát se zapojíš, tím větší jsou Tvoje šance. A když se zapojí všechny členky týmu, šance bude ještě větší.

Holky, hodně štěstí!

Categories:

SOUTĚŽ, ZÁVODY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *