Vyhraj startovné na NoMen Run potřetí!

Když jsme dnes s Viktorkou losovaly vítězku 2. kola, Viky by nejradši výhru rovnou přiklepla Veronice Danielové. Důvod byl dětinsky jasný – má také Jack Russel Teriéra, stejně jako my. Jestli tedy vyhrála a jaký je soutěžní úkol na tento týden se dozvíte níže v článku. 

Fotek a map se sešlo opět dost. Viky  vypisovala lístečky déle než deset minut a pořád se ptala, koho a kolikrát tam má dát. Musela jsem u toho pracovat a tak mě tyhle neustálé dotazy dost obtěžovaly 🙂 Nad každou fotkou se zastavila, pronesla pár komentářů, obzvlášť u těch s těmi psy! No, ale teď už je tedy čas onu vítězku vyhlásit: gratuluji:

 

Úkol č. 3

A co vás čeká tenhle týden? Tentokrát to bude naprosto jednoduché. Opět napiš na facebooku pod sdílením tohoto článku, který úsek závodu NoMen Run bys nejraději běžela. Je to jedno, jestli napíšeš ten stejný jako Tvoje kamarádka z týmu, ale vyber si ten pro Tebe nej! Komentovat opět můžete do úterní půlnoci.

Pozn. k pravidlům: Každý týden vylosuji jednu, která bude zařazen do finálového slosování. Takže čím víckrát se v týmu zapojíte, tím větší jsou vaše šance.

Přeji vám všem hodně štěstí!

PS: Vím, že je to asi sebestředné, ale já se u těch videí s Viky bavím! Ona to většinou jezdí na první dobrou a vymýšlí hrozný koniny! 😀

 

Categories:

SOUTĚŽ, ZÁVODY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *