Aprílová hecovačka

Březnové šílenství, kdy jsme každý týden museli uběhnout víc než ten předchozí, nebyl zrovna jednoduchý úkol. Mnoho z nás totiž běželo na konci měsíce 1/2 maraton v Praze a tak jsme již týden předem šetřili síly, abychom je odevzdali v závodě.

S přibývajícím světlem, přibývá i závodů. Zcela logicky tedy předpokládám, že tak nějak budete i víc běhat. Pojďte si tedy v dubnu stanovit hranici takovou, aby byla vyšší než naběhané kilometry v březnu, ale zároveň, abyste z toho pořád měli radost a nemuseli jste se bát, že vám aprílové počasí zkazí váš finální výsledek. Moje ambice nejsou nijak velké, ale v dubnu se cítím na 200 km, kterými bych se měla posunout na hranici 28% mého ročního plánu. Ale třeba překvapím a dotáhnu to až na 250ku. Uvidíme.
Připomínám, že do březnové výzvy se opět můžete hlásit pouze do 15. dubna a z těch, kteří svou výzvu splní, vylosuji jednoho, který vyhraje kšiltovku od Under Armour.
Jinak vřele doufám, že toto už je opravdu poslední měsíc, kdy se zapisujeme do tabulky přes Google documents a příští měsíc už pěkně pojedeme přes software na nových stránkách Jeden měsíc běžce.
Tak kdo jde se mnou do toho?

Registrační formulář

Zapisování kilometrů

Výsledková tabulka

Categories:

VÝZVA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *