O víkendu jsme se opět sjeli na víkendovém běžeckém kempu v Peci pod Sněžkou. Počasí podle předpovědi nebylo vůbec ideální, ale štěstí přeje připraveným a to my byli. A tak i přes to, že jsme několikrát vybíhali do totálního marastu, byli jsme nakonec odměněni krásnými výhledy.

Velmi bych chtěla poděkovat partnerům, kteří naši akci podpořili: Puma a samozřejmě již klasicky Penco. U Penca můžete stále objednávat o 20 % levněji s kódem JMB.

A co se všechno dělo?

  • Na pátek si Kája Stöger, můj co-lektor, připravil přednášku s názvem Energetické zdroje během výkonu, kde se mnozí minimálně zastavili a zamysleli, co by mohli dělat líp. Hlavně tedy po běhu.
  • V sobotu dopoledne nás čekala technika – ABC, koordinační cvičení a další libůstky, co většina normálně ignoruje. Nejvíc na tom bylo zajímavé, jak se v průběhu dopoledne všichni zlepšovali. A jedna z účastnic dokonce zahlásila, že koordinační cvičení je na mozek snad lepší než luštění sudoku.
  • Odpolední výběh začal deštěm a kroupama. Chvíli jsem byla i já načatá, že to otočíme, ale neotočili jsme to a odměnou nám byly nádherné kopce, seběhy a samozřejmě výhledy na Krkonoše.
  • Večer jsme měli domluvenou přednášku Máry Malíka na téma První pomoc. Jedním slovem SKVĚLÉ! Nebylo to suché vyprávění, ale interaktivní předvádění. Volali jsme na tísňovou linku, zachraňovali se navzájem, zastavovali krvácení a taky zkoušeli masáž srdce. Když si člověk odmyslí vážnost situace, tak to byla docela sranda.
  • A v neděli ráno jsme už stihli jen rychlou techniku do kopců a z kopců, dát si pac a pusu a vyrazit k domovům.

 

Další kemp proběhne na závěr sezóny 15. – 17. září 2023 v již tradičním a námi oblíbeném Bedřichově.

Fotoreportáž zde:

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.