Hledám inspiraci

Zhodnocení minulého týdne není nikterak složité. Běhám, ale mám málo času. Do tréninku mi vstupuje spousta práce a já jsem v poklusu i u sezení u počítače. Ale po dlouhé době mě zaujala naprosto nová myšlenka, která s během souvisí, i když velmi okrajově. Tudíž budu potřebovat radu od vás.  

Když jsem ve čtvrtek jela z Plzně domů, kde jsem některým z vás, mých čtenářů, povídala o sobě a mém běhání, měla jsem necelou hodinku času přemýšlet o tom, co vás zajímá a co vám na těchto stránkách psát. Jedna z myšlenek také byla, že mnozí z vás netuší, co dělám a že by bylo fajn vám říct, kde pracuji.

Mám vlastní společnost na pořádání fotografických kurzů. Nicméně nepíšu to tady proto, aby se mi zvedl prodej workshopů. Píšu to proto, abych vás poprosila o pomoc. Díky svému povolání se ráda koukám na hezké fotografie. A to právě i běžecké. Pravidelně vyhledávám na instagramu fotografie běžců.  Bohužel jejich kvalita a hlavně jejich nápaditost mi přijde dost mizivá. Fotka s medailí střídá fotku běžeckých bot. Ano vím, ani já nejsem výjimkou, která ze svých výběhů sbírá originální kousky, ale právě proto vám to píšu a žádám vás o radu. Máte vy sami nějaké tipy na české IG profily, kam se rádi kvůli fotkám vracíte? Neříkám, že to vážně musí být fotky, které se neopakují, ale ráda bych našla profily něčím zajímavé. Ať svou kvalitou nebo svým obsahem. Znáte takové? Hoďte mi je, prosím, do komentáře. Buď zde, nebo přímo na fb. Ráda si je prohlídnu. Nebo ještě líp, napište mi, které české běžecké blogy vás baví. A naopak příště přinesu já článek o tom, jaké běžecké blogy mám ráda já.

 

 

 

Categories:

OSOBNOSTI

10 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *