Konec – šmitec aka LVPS 2018 u konce

Letošní Letní výzva pro srdcaře je za námi. Z mého pohledu utekla jako rozbouřená voda a mně nezbývá nic jiného to celé srhnout, říct vám, co teď, ale hlavně vám P O D Ě K O V A T!

Letošní léto jsem prožila… vlastně ani nevím, jak jsem ho prožila. Letošní léto mi prostě proteklo pod rukama a najednou byl konec. Všeho! Léta, 2. MČR v OCR (extrémní překážkové závody), svatby a hlavně Letní výzvy pro srdcaře. Chtěla jsem toho tolik stihnout, ale letos se nějak nedařilo. Valily se na mě povinnosti ze všech stran…

A najednou otevírám v pondělí messenger:

“Dobry den co dal? Vyzva pro srdcare konci…kam poslat penize? Osobni setkani bude ci nebude?  Nejak je to cely bez zajmu z vasi strany… musim vam napsat abych se neco dozvedel… jste tolik zaneprazdnena? Ze by jste tomu venovala kratky zaver?”

K tomu jen krátké vysvětlení. Letošní léto bylo opravdu specifické v tom, že jsem nevěděla, kam dřív skočit. Díky neodkladným projektům mi stály jak pracovní povinnosti, a jak jste si všimli, stál mi i blog. Ale prostě den má 24 hodin a já nebyla schopná ten čas nikde ukrást. A do toho 2. MČR v OCR a naše svatba. Každopádně ničeho nelituji. Naopak třeba 2. MČR v OCR posunulo naší asociaci OCRA CZ zase o level až dva výš. Stálo to spoustu nervů – nejen mých, ale hlavně mých parťáků. A tak absolutně nechci nikoho urážet, ale já opravdu nudu neznám. A tak mi jen tahle zpráva moc zamrzela…

Nicméně i přes to všechno nemám pocit, že bych přicházela s křížkem po funuse. Letošní výsledky LVPS 2018 totiž budeme vyhlašovat až 6.10.2018 v rámci 3. otevřeného MČR v OCR pro děti. Tudíž máte dost času na to své odběhané kilometry převést na koruny a poslat na Hynečkův účet 107 – 8890530287/0100 pod v.s. 201808. Společně s Hynečkovou maminkou peníze před závodem sečteme a všem vám dáme vědět konečnou sumu. Já jistou představu mám, ale nechám si ji již pro sebe.

Každopádně vy, co jste ještě své kilometry nedopsali (stejně jako třeba já), tak je, prosím, zapište co nejdřív. Všem vám během září, kteří peníze pošlete, zašlu opět oficiální certifikát srdcaře a budu ráda, když se o něj věřejně podělíte s označením mých fb nebo instagramových stránek.

V tuhle chvíli tedy končí běžecká část letošní Letní výzvy pro srdcaře. Oficiálně LVPS 2018 ukončím až po dětském MČR. Zároveň mám info pro ty, kteří bydlí v okolí Kladna a rádi by Hynečkovi pomohli, že mohou v rámci mých pravidelných výběhů Na vlně laskavosti. Ty se konají každý druhý čtvrtek v Kladně. Vybíhá se od info stánku kladenského obchodního domu Central Kladno. Minimální vstupné je 50,- Kč, vyšším částkám se meze nekladou. To samé se týká vašich naběhaných částek. Pokud sami uznáte, že váš letní běžecký výkon si zaslouží vyšší odměnu pro Hynečka, určitě se nebojte mu poslat něco málo navíc. Věřte, že jemu i jeho mamince uděláte obrovskou radost.

Běhounci, závěrem tohoto článku bych vám všem chtěla z celého mého srdce poděkovat. Vím, že pomáhat někomu, ke komu nemáte osobní vazby, není jednoduché. Ale věřte mi, že my v Kladně pro Hynečka běháme už rok a půl a je dojemné vidět, jaké pokroky dělá! V tu chvíli si totiž uvědomíte, jak každá koruna je důležitá.

D Ě K U J I srdcaři moji!

 

Categories:

VÝZVA

3 komentáře

 • lucie.novakova

  11.9.20189:25 Reply to lucie.novakova

  Krásný .. korunky odeslány :*

 • Babková Ivana

  5.9.201816:00 Reply to Babková

  Ahoj. Ráda bych běžela v říjnu maraton. Vím, že času bylo dost, ale tak nějak to hrozně rychle uteklo. Dá se ještě dohnat nějaký čas a něco natrénovat?

  • mm
   Veronika Šimáčková

   13.9.20186:59 Reply to Veronika

   Ahoj Ivi, to záleží, jak moc jsi trénovala před tím, co máš naběháno vůbec. Pokud začínáš skoro z nuly, tak bych to asi nechala být.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *