Léto už je minulostí a s ním i letošní Letní výzva pro srdcaře. I když ne úplně. Ještě chybí poslední krok a to je předání peněz Pavlíkovi. Respektive šeku, který na něj bude čekat příští sobotu na 4. otevřeném MČR v OCR pro děti a tedy oficiální ukončení #LVPS2019.

Nebudu to nijak protahovat. Chtěla bych poděkovat vám všem, kteří jste se letošní výzvy účastnili. Bylo mi potěšením běhat “po boku” srdcařů, kteří se rozhodli svým během pomáhat a darovat z vlastních zdrojů někdy i stovky korun na konto Pavlíka Beňáka.

A kolik se tedy vyběhalo?
Pokud tedy my všichni pošleme to, co jsme si při registraci napsali, mělo by Pavlíkovi přistát na účtě 58 288,- Kč. Aby jsme vyběhali tuto sumu, museli jsme urazit 18 782 km, což je jako bychom uběhli 445 maratonů a to je zase necelých 8 maratonů denně. 🙂 Ufff!

Kam mám poslat peníze, jestli jsem to ještě neudělal? 
Pokud jste ještě peníze neposlali, budu ráda, pokud je do konce příštího týdne pošlete na Pavlíkův transparetntní účet 3201863033/0800 pod v.s. 082019 a poznámkou pro příjemce: LVPS. Všem, kteří pošlou peníze, začnu od 7.10.2019 rozesílat certifikáty srdcaře. Pokud by se stalo, že vám nepřijde, klidně si o něj napište buď do zprávy na fb stránkách Jeden měsíc běžce nebo přímo na můj email pretiveronika@gmail.com.

Tímto tedy prohlašuji Letní výzvu pro srdcaře 2019 za ukončenou a budu se moc těšit i na osobní setkání, případně zvu všechny vaše děti k účasti na výše zmíněném dětském překážkovém závodu.

D Ě K U J U vám <3

 

 

 

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.