Máte už své Nessi?

Poprvé jsem si značky Nessi všimla někdy na podzim loňského roku. Zaujala mě svou barevností a pořád jsem si říkala, že sbych si aspoň jedny elasťáky od téhle značky mohla pořídit. Ale znáte to, prostě někdy jsou ostatní rychlejší než vy. A tak se mi do ruky dostaly až ty na zimu! 

DSCF9289Je to jako s každým balíčkem: přijde a já se nemůžu dočkat, až ten papír roztrhám. Nechápu blogerky, které jsou schopné balíčky ještě před jejich otevřením vyfotit. To, že bych měla něco takového udělat, si uvědomím až po. Z balíčku na mě vypadly černo-žluté elasťáky a s nimi ještě čelenka. Na dotek příjemný hladký materiál. Z vnitřní strany krátký chlup. Trošku tužší materiál. Měla jsem tedy zprvu obavy, jestli někde nebudou tlačit. Ale…

Jedno velké ale nastalo, když jsem si je oblékla. Seděly jak zadek na hrnec. Nikde netáhly, nikde nepnuly. Zbývalo je tedy ještě prubnout v terénu. No, nebudu to natahovat, i tam dopadly dobře. Nemám ráda, když mi elasťáky v běhu padají a sunou se dolů, což se u těchto nestalo ani jednou. V klidu si je uvážete v pase a už jenom běžíte.

DSCF9277Jak už jsem říkala ve videu, za mně je naprosto skvělý nápad kapsička z boku na noze. Pro mě ideální, abych do ní nacpala psí dobrůtky, případně i kapesníky. I když pak vypadám jako almara 😀
Jinak mají dole samozřejmě zipy. Takže se nemusíte bát, pokud nemáte lýtka jako Kate Moss. Vejdou se všechny. A poslední věc, kterou nesmím opomenout je jejich výhřevnost. Dlouho nebyla pořádná zima, abych mohla napsat, jestli a jak hřejou. A tak když minulý týden uhodily mrazy, přišla ta správná chvíle. A za mně tedy super! Mám ráda, když hřejou a nepřestanou, ani když náhodou venku zastavím. Věřím, že spousta z Vás namítne, že stejnou službu Vám udělají i elasťáky z Lidlu, ale věřte, že tomu tak není. Zásadní rozdíl je v tom, že ty z Lidlu neodvádí dostatečně pot od těla. Pot sají do sebe a Vy tím pádem rychleji chladnete. Dále nesedí tak, aby se v nich pohodlně běžel delší výběh. To všechno poznáte a oceníte většinou časem, kdy Vaše výběhy nebudou jen do nejbližšího okolí.

DSCF9278A teď jsem si vzpomněla ještě na jednu velmi dobrou vychytávku, kterou jsme s ohledem na Nessi elasťáky řešily. A to je velká výhoda pro spoustu žen – Nessi jako jedna z mála společností krásně zahalila pozadí do černé a tudíž zeštíhlilo problémové partie a naopak dalo barevně vyniknout lýtkům, u kterých nás to ženy tak netrápí.
Takže pokud si chcete zkusit něco, co je výjimečné svou funkčností, stylové a zároveň za to nedat majlant, zkuste je. Uvidíte, že v těchto kouscích si Vás každý všimne.

DSCF9285

Categories:

VÝBAVA

1 komentář

  • Nessi – barevný svět sportu – Jeden měsíc běžce

    31.12.20180:27 Reply to Nessi

    […] v roce 2016 jsem psala svou první recenzi na zimní elasťáky, které mám do dneška a s velkým respektem musím i dneska napsat, že jsou super. Za tu dobu se […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *