Na vlně laskavosti a LVPS 2018

Když jsem loni touhle dobou seděla v kavárně s Tomášem Tušou a bavili se o pomoci Hynkovi Skůrovi v rámci Letní výzvy pro srdcaře 2017, musela ho odmítnout. Tou dobou jsem měla již nějaké partnerské závazky, které mi bránily. I tak jsem ale chtěla pomáhat a vznikly z toho naše pravidelné výběhy NA VLNĚ LASKAVOSTI. 

Výběhy NA VLNĚ LASKAVOSTI  se konají každý druhý čtvrtek v měsíci ve spolupráci právě s Tomovým projektem se stejným názvem a obchodním domem Central Kladno. Postupně se z toho stává taková alá rodinná akce, na kterou se začínají sjíždět i “příbuzní” z více či méně dalekých měst. Každý účastník zaplatí na místě min. 50,- Kč,  které jsou určeny na pomoc výše zmíněnému Hyňďovi. Už jsme takhle pomohli vybrat část na jeho pobyt s delfíny a teď je načase zase sbírat na nový kočárek. Tedy, jak už Hyneček roste, tak asi spíš kočár.

A jelikož mě žádné partnerské závazky nebrání, rozhodla jsem se, že Hyňdovi věnuju nejen své druhé čtvrtky v měsíci, ale celou letošní Letní výzvu pro srdcaře. Věřím, že díky vám se nám podaří vybrat nejen na kočárek, ale i na něco navíc, co bude v danou chvíli třeba. Za rok, co pro Hynka v Kladně běháme, vidím ty obrovské pokroky. Poslední skvělá zpráva, která na březnovém výběhu padla, byla, že Hyneček je schopný už přijímat tuhou stravu. Hurááááá!!!!

Každopádně všechny aktuální zprávy o jeho stavu najdete právě na stránkách Tomáše Tuši Na vlně laskavosti.

Pokud jste tedy čekali, s čím vás letošní léto překvapím, tak právě jste to Kinder vajíčko otevřeli. Registrace spustím v červnu, ale musela jsem vám to říct už dnes, protože já to překvapení pro maminku Hynečka, už nemohla vydržet.

Přidáte se i letos?

PS: Další běh je již tento čtvrtek 12.4. od 18.00. Více info najdete zde.

 

Categories:

VÝZVA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *