Nessi – barevný svět sportu

Značka Nessi není v České republice již nic nového a neznámého. I já už dlouho mám několik kousků a rozhodla jsem se s vámi o mé postřehdy podělit. 

Již v roce 2016 jsem psala svou první recenzi na zimní elasťáky, které mám do dneška a s velkým respektem musím i dneska napsat, že jsou super. Za tu dobu se snad ani nehly, neopraly a neztratily nic ze své funkčnosti, tedy držení tepla. A co se týče materiálu a jeho výdrže, je to všech mnou zkoušených kousků stejné.

Sportovní podprsenka

Tuhle sportovní podprsenku jsem prostě musela mít. Ty barvičky vpředu v kombinaci s černými zády mě dostaly. I střih se mi líbil. Na těle sedí skvěle a hezky drží má menší prsa. Jediné, co mi kazilo dojem byly úzká ramínka, která mi dřela při běhu. Nicméně vzdát jsem se jí nechtěla, a tak jí moc ráda nosím na jógu nebo do posilovny.

Funkční triko

Tohle triko na první pohled vypadá úplně obyčejně. Ale když si jej nasadíte na tělo, krásně vás obepne (nedoporučuji ale nyní po svátcích) a co víc, polodhlouhé rukávky vám krásně zeštíhlí ruce. Kromě jiného ale skvěle odvádí pot od těla a nezanechává pachové stopy po potu.

Army legíny

Tady jsem opět sázela na jistotu vzoru. Nejsem úplně vyznavač šílených barevných kombinací a kromě klasických černých u mně najdete max. jednobarevné. Tyhle elasťáky mě nadchly tím, jak jsou hladké a vy se musíte pořád hladit, abyste se toho materiálu nabažili. Jsou pohodlné a pro nás ženy je úplně úžasný, že mají i vyšší pas. Dávno jsou doby, kdy jsem měla holé ledviny a ještě se tím chlubila. Dneska vyznávám teplo za každých okolností.

Zde triko i legíny Nessi

Tepláky

Tenhle kousek jsem si nechala na konec schválně a to z prostého důvodu. Je to totiž to nej, co od Nessi mám. Nebudu tady pořád dokola psát o úžasném materiálu, ale půjdu k věci, kterou u tepláků málokdy vidíte. I přes to, že tyhle tepláky mám doma už skoro rok, se mi nikdy nestalo, že bych měla vytahaná kolena! To je věc, kterou opravdu umím ocenit. Ty mé mají i nádhernou barvu, kterou mi každý obdivuje. Škoda jen, že v mé velikosti už neměli i spodní lem ve stejné barvě, ale pouze v černé. Ale jak říkám, tyhle tepláky patří v mé skříni k těm TOP.

                          

Závěrem bych ale chtěla napsat ještě jednu věc. Víte, lidi z Nessi nemyslí jen na sebe, ale i na ostatní. A letos spojili sebe a své klientky a nafotili společně nádherný charitativní kalendář, u kterého si dle fotek ze zákulisí, užili opravdu hodně srandy. Kalendář stojí 300,- Kč a z každého prodaného kalendáře jde 160,- Kč na sportovní vozík pro někoho, komu pomůže a koho můžete i vy vídat na závodech v rámci projektu Run With Those That Can’t. Pokud byste tedy i vy chtěli přispět a tak pomoci, můžete to udělat zde.

Mějte se krásně a užijte si ještě hezčí vstup do nového roku

 

Categories:

RECENZE, VÝBAVA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *