Už od loňského roku jsem přemýšlela, jak zpestřit své newslettery, které rozesílám 2x měsíčně. Chtěla jsem, aby to nebylo jen o tom, co se děje u mě na blogu, ale abyste hlavně vy, co jej odebíráte, dostali něco, co si ostatní třeba nepřečtou. Nápadů bylo spoustu: youtubová videa jen pro vás, tréninkové plány, apod. Ale ani v jednom nemám takové dosahy, abych je chtěla dělat jen pro určitou skupinu lidí.

Až někdy na podzim přišel nápad na to, udělat vám z jednoho z těch dvou newsletterů poradnu, kde nebudu psát jen čistě všeobecné rady, které najdete všude jinde, ale pokusím vám sepisovat konkrétní rady na stravu, na tréninky a třeba i na zranění. Prostě na to, na co se ve zprávách docela dost často ptáte. Mám těch témat mraky a s tím, jak jednotlivé newslettery rozepisuji, tak z nich automaticky vypadávají další.

Veškeré informace v nich vycházejí z mých znalostí, které jsem v průběhu posledních 15 let sesbírala na workshopech a kurzech, vyčetla z knih a zároveň čerpám od odborníků, kterými jsem se za poslední léta obklopila.

Jestli tedy chcete i vy odebírat newslettery, ve kterých najdete plnohodnotné informace, přihlaste se zde.

Newsletter vychází 2x měsíčně. První na přelomu měsíce. Ten právě shrnuje vše, co a kde se děje, včetně vyhlášení nové výzvy. A ve druhém se můžete těšit na aktuální témata, které vás zajímají.

 

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.