Každá výzva je něčím unikátní, ale ta prosincová je prostě jiná. Čas na běh se hledá mnohem hůř než v jiné měsíce a s blížícím se Štědrým dnem skoro mizí. Proto je fajn mít na prosinec motivaci. A tentokrát si troufnu říct, že tahle výhra pro vás může být výhra i s ohledem na zlepšení vašeho tréninkového potenciálu. Mám pro tebe totiž možnost vyhrát pás od mySASY, který ti pomůže vyhodnotit přínos tvého tréninku a díky měřením a vyhodnocenému tréninkovému profilu, které na něm zjistíš, můžeš zefektivnit svůj tréninkový plán. O tom, jak to celé funguje jsem psala zde.

A kdybys to nemohl vydržet a chtěl si pojistit, že tenhle pás najdeš třeba pod stromečkem: mám pro tebe 15% slevu. Ale o tu si musíš napsat  na níže uvedený email nebo sledovat mé Instastories, kde ho tento týden 100% uveřejním.

A jak můžeš vyhrát?

PRAVIDLA

Připoj se max. do 15. dne v měsíci (16. dne ráno si dělám printscreen přihlášených) do výzvy a stanov si počet kilometrů, které bys rád za daný měsíc uběhl. Pak jen začni běhat, zapisovat pravidelně své kilometry a počkej si na začátek dalšího měsíce, kdy generátorem náhodných čísel vylosuji jednoho šťastlivce, který si odměnu odnese.

K tomu, abych tě do losování zařadila, musíš během prosince naběhat alespoň 95% vašeho původního plánu.

Pokud se do výzvy přihlašuješ později než před jejím začátkem, případně v jejím průběhu, je povoleno připsat zpětně i již naběhané kilometry. Stačí prostě do kolonky dnešní běh dopsat vše najednou, případně postupně. V případě, že se někde upíšeš a potřebuješ své kilometry opravit, buď mi napište na email pretiveronika@gmail.com nebo zde do komentářů pod výzvu.

Systém mám občas problém, pokud jsi v dané chvíli v zahraničí. Proto, pokud právě užíváš dovolenou, je lepší, když kilometry dopíšeš až po svém návratu.

Hashtag, pro ty, kteří se chtějí svými výkony pochlubit na Instagramu, je už po několik měsíců stejný a to #behjenasenerest (Běh je naše neřest). A máme na něm už víc než 5000 sdílení. Dej si ho na Instagramu do sledování a uvidíš, kolik lidí s ním běhá nebo se podívej do zdejší fotogalerie.

Výsledková tabulka

Seznam členů je prázdný. Buďte první, kdo se k běhu přidá.

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.