Tipy na nejlepší běžecké dárky pro dámy

Vánoce se blíží rychleji než je závodní pace Evy Vrabcové a je tedy na čase začít přemýšlet, čím udělat našemu protějšku radost. Budete se divit, ale běžci můžete udělat radost třeba i novýma ponožkama. 

Startovné

Nejnákladnější položkou běžce je v průběhu roku 100% startovné na závody. My běžci hobbíci nemáme většinou jen jeden cíl na aktuální rok, ale chceme závodů absolvovat co nejvíc. Ne, že bychom toho fyzicky zvládli víc, když netrénujeme tolik jako profíci, ale věřím, že u spousty závodů jde hlavně o sociální kontakty a vazby. Takže jestli nám chcete ušetřit pár korun, kupte nám startovné na některý z oblíbených závodních tour.

Můj tip:  RunTour  Plzeň

runtour

Boty!

Nevím proč, ale běžeckých bot není nikdy dost a z těch budeme mít fakt radost jak malé holky. Vždycky, když si jedny koupím, chtěla bych totiž ještě další. Jedny se mi hodí k modrým elasťákům, ty druhé k podkolenkám. Jedny nosím do bláta, ty další si nechávám na léto. Prostě běžecké boty potřebujeme pořád a na všechno!

Můj tip: Icebug Zeal 2

icebug

Kompresky

Je to podobné jako u bot. Nejlepší jsou ty hodně barevné a výrazné. My ženy nebudeme ani tak remcat, že 100% neplní kompresní funkci, ale budeme šťastné, že jsme vidět! Jako ty podkolenky že jsou vidět, samozřejmě. 

Můj tip: SLS3 s motýlkama  (a když napíšete přímo Petru Vabrouškovi a napíšete mu kód JMB čeká vás 30% sleva jako bonus)

kompresky

Běžecký deník

I když kolikrát není všem zcela jasné, na co zapisovat všechny ty údaje o běhu a o pocitech při něm, běžecký deník prostě musíme mít. Udělá nám radost a minimálně se z něj v průběhu roku stane klasický diář. 

Můj tip: Běžecký deník Miloše Škorpila

bezeckydenik

Hodinky

Je to už trošku dražší sranda, ale pokročilejším běžkyním udělají radost. Spousta z nás vám bude tvrdit, že je potřebujeme kvůli tomu, abychom nemusely s sebou nosit už telefony, ale ten budeme nosit i tak. Pokud nám tedy k poslouchání hudby nechcete koupit ještě iPod. 😉

Můj tip: Garmin FR 235 Optic Blue

fr235

Výživa

Každá správná bikina (rozuměj bikini fitnesska) udělá denně jedno selfiečko s nějakým výživovým doplňkem. Běžcům se zatím tohle vyhýbá. To ale neznamená, že žádné doplňky nepotřebujeme. Já sama pravidelně konzumuju BCAA na lepší regeneraci a věřím, že spoustě z nás by to nejen pomohlo, ale udělalo radost. Jo, a samozřejmě si občas, když mám pocit, že to potřebuji, dopřeji nějaký ten spalovač. 

Můj tip: Pro všechny co mají rádi po tréninku něco sladkého Penco Restart Drink   (a když do objenávky napíšete kód JMB také vás čeká 30% sleva jako bonus)

penco

 

Blbůstka na konec

A na konec mám pro všechny takovou milou drobnost, kterou ocení každý běžec. Svítící náramek z Aliexpressu. Stojí pár korun a vy se tedy nemusíte bát, že z vás my běžci sedřeme kůži a my zase budeme ve tmě krásné vidět. 

Můj tip: náramek 

naramek

 

Co si přejete k Vánocům nejvíc vy? Co by vám udělalo radost? 

Categories:

VÝBAVA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *