Narozdíl od výzev v předchozích letech, mám letos velmi jasnou představu o tom, jaké ceny vás do letních prázdnin čekají. A na tu únorovou jsem se moc těšila, protože v ní mám cenu od mého kamaráda a jeho ženy Honzy a Lenky Barboříkových.

Honza je mimochodem ten, který stojí i za tímhle webem. Je to on, komu volám, když tu něco nefunguje a v současné chvíli mi pomáhá i s novým designem. Ale mimo to je samozřejmě výborný sportovec, což ho časem přivedlo myšlence, začít vyrábět sportovní oblečení na míru Obleč si svůj tým a později si i založit vlastní sportovní značku 5 am. 5 am je synonymem nás sportovců, kteří jsme nuceni vstávat brzy ráno před prací, abychom zvládli skloubit vlastní kariéru a sportovní ambice. A nejlépe tedy hned v 5 ráno.

Jsem moc ráda, že s jednou z prvních spoluprací oslovil Honza mě, stejně tak jako si moc vážím důvěry, když mě nechal říct názor na první návrhy. No, a ty se můžeš stát jedním z prvních, který bude nosit jejich triko dle vlastního výběru.

A vy, co byste si chtěli pořídit triko i mimo soutěž a to kdykoliv, máte možnost si na základě slevového kódu “JMB” cokoliv objednat s 10 % slevou.

 

A jak ho můžeš vyhrát?

PRAVIDLA

Připoj se max. do 15. dne v měsíci (16. dne ráno si dělám printscreen přihlášených) do výzvy a stanov si počet kilometrů, které bys rád za daný měsíc uběhl. Pak jen začni běhat, zapisovat pravidelně své kilometry a počkej si na začátek dalšího měsíce, kdy generátorem náhodných čísel vylosuji jednoho šťastlivce, který si odměnu odnese.

K tomu, abych tě do losování zařadila, musíš během února naběhat alespoň 95% vašeho původního plánu.

Pokud se do výzvy přihlašuješ později než před jejím začátkem, případně v jejím průběhu, je povoleno připsat zpětně i již naběhané kilometry. Stačí prostě do kolonky dnešní běh dopsat vše najednou, případně postupně. V případě, že se někde upíšeš a potřebuješ své kilometry opravit, buď mi napište na email pretiveronika@gmail.com nebo zde do komentářů pod výzvu.

Systém mám občas problém, pokud jsi v dané chvíli v zahraničí. Proto, pokud právě užíváš dovolenou, je lepší, když kilometry dopíšeš až po svém návratu.

Hashtag, pro ty, kteří se chtějí svými výkony pochlubit na Instagramu, je už po několik měsíců stejný a to #behjenasenerest (Běh je naše neřest). A máme na něm už víc než 5000 sdílení. Dej si ho na Instagramu do sledování a uvidíš, kolik lidí s ním běhá nebo se podívej do zdejší fotogalerie.

Výsledková tabulka

Seznam členů je prázdný. Buďte první, kdo se k běhu přidá.


Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.