Vlasy

Když jsem včera byla hostem v televizi Relax, jedna z otázek byla, jestli je důležité u běhu dobře vypadat. Odpověděla jsem, že důležité to samozřejmě není, ale že každá má jistou představu jak u toho vypadá (nebo by chtěla vypadat) oproti tomu, jak vypadá ve skutečnosti. S rudnutím kůže nic neudělám, ale s vlasy by se dalo.

Čepice, gumičky. Co máte na hlavě během běhu vy?

Čepice, gumičky. Co máte na hlavě během běhu vy?

Vlasy jsem jednou už řešila na fb, ale tématem byla jejich délka. Tentokrát mě trápí jiná věc. Nejsem schopná je všechny krásně uhladit do culíku nebo copu, aby mi někde nelítaly chlupy. Vlasy mám relativně dlouhé, takže v tom problém není. Spíš jejich různé délka, která je dána častým fénováním, žehlením a kroucením.

Zkoušela jsem čepice. Málokterá čepice mi ale sedí. A co víc, když si jí utáhnu tak, aby mi z hlavy nepadala, tak mi vytáhne oči do strany a já mám pocit, že jsem větší Čiňan než oni samotní.

Čelenek mám taky hodně. Mám sadu slabounkých čelenek od Adidasu, ale ty padají a postupně se vytahují. Nicméně ve vlasech vypadají krásně. Skvělou čelenkou, která má pogumovaný spodek a tudíž z hlavy neklouže je od Under Armour. Jenže je široka a v té mám zase pocit, že jsem se probudila jako dcera četníka ze Saint Tropez. Když jsem si jí kupovala, byla jsem unešena barvou, ale postupně jsem přišla na to, že ty slabší čelenky jsou lepší. Nezbývá nic jiného než tedy zkusit koupit úzkou právě od Underu. Jenže i čelenky nespraví ty vlasy kolem. Mám na vás tedy dotaz: jak řešíte vlasy při běhu vy a umíte si je krásně učesat, abyste vám nikde nic netrčelo?

Categories:

OSTATNÍ

1 komentář

  • monika.formankova

    11.6.201520:21 Reply to monika.formankova

    Já to vždycky vezmu lakem na vlasy a s holkama máme heslo: ,,není důležité jak běžíš, ale jak u toho vypadáš”.. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *