Vyhraj startovné na NoMen Run!

Chceš vyhrát startovné pro svůj tým na čistě dámském závodě NoMen Run? V následujících 4 týdnech se Ti tenhle sen může klidně splnit. 

Když mě letos v dubnu oslovila Květa Látalová, jedna ze zakladatelek a organizátorek závodu, jestli bych si nechtěla složit tým a vyzkoušet si tenhle závod, okamžitě jsem věděla jména kamarádek, které bych v týmu uvítala. A tohle se může stát i Tobě. Každou středu po dobu 4 týdnů uveřejním zde na mých stránkách jeden úkol nebo jednu otázku.

Každý týden vylosuji jednoho, který bude zařazen do finálového slosování. A pozor! Takže čím víckrát se zapojíš, tím větší jsou Tvoje šance. A když se zapojí všechny členky týmu, šance bude ještě větší.

Úkol číslo 1
Napiš do komentáře na facebookovém profilu Jeden měsíc běžce pod sdílením tohoto příspěvku název svého týmu a označ všechny členky týmu. Není zakázáno, aby jednotlivé členky týmu své odpovědi kopírovaly. Tzn., že všechny členky týmu můžou komentovat a označovat! Všechny budou zařazeny do slosování! Své odpovědi můžeš sdílet až do úterní půlnoci a ve středu 11. listopadu se můžeš těšit na úkol č. 2!

PS: Pánové, již letos jednou jsem zažila ty šílený diskuze o vaší diskriminaci…. 😀 Prosím, buďte schovívaví. Jsou i dámy, které prostě dají přednost u některých činností čistě dámské společnosti. :-*

Categories:

SOUTĚŽ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *