Začínáme 3. rok!

A je to tady! Další narozeniny! Ne moje, ale mého blogu. Jak budu slavit? Samozřejmě, že během!

Když někdo slaví narozeniny, většinou se ho neptáme, jak si užil minulý rok. Ale u blogování je to jiné. Je to čas rekapitulace, čas hodnocení, co se povedlo a co se ne. Já jsem si uplynulý rok užila na 1000%! Byl to rok příležitostí a velkých běžeckých zkušeností.

První velkou výzvou byla moje účast na MS ve Spartan Race, na který jsem náležitě hrdá. Ale víc než hrdost cítím radost. Radost z lidí, které jsem díky této cestě poznala a ze zážitků, na které dnes už s radostí vzpomínám. V Americe jsem poznala Petra Vinickýho, kterého jsme v nedávné době přijali do vedení OCRA CZ a musím říct, že tenhle krok vnímám jako velký skok dopředu. Poznala jsem Terku Beitlovou, která mě později dovedla za mým snem, za úspěšně absolvovaným maratonem. Byla to dlouhá cesta, která nebyla jednoduchá, ale dala mi poznání sebe samé.

Uplynulý rok jsme s Pavlem Geschmayem rozběhali Stromovku a dneska rozběhávám Kladno jako coach v rámci Mattoni FreeRun. Díky tomu jsem našla spoustu skvělých lidí, se kterými se stýkám nejen při běhu, ale i mimo něj.

Dnešním výročním dnem uzavírám i letošní Letní výzvu pro srdcaře, o které ještě napíšu později. Ale upřímně už teď řeknu, že letos to byla pěkná fuška – dělat výzvu dohromady s několika subjekty najednou není kolikrát žádná zábava 🙂 Na co se ale těším je zakončení, které nás čeka 10.9.2016 na Ladronka Festu. Opět si tam užijeme parádní odpoledne s dětma!

A co bude dál, co náš společně čeká v následujícím roce? Jaké jsou plány? 

Plánů je dost, tak snad nezůstane jen u slov.

Já sama si nedávám už žádné závodní mety. Naopak. Ráda bych ty běžecké mety pomáhala plnit vám, nejen v rámci Mattoni FreeRun. Každopádně na závodech se budeme zase chvíli potkávat o něco častěji, i když asi nebudu běhat první ligu. Něco se totiž chystá a já doufám, že to budu moct brzy prozradit. 😀

Moc ráda bych vám přinášela i víc závodních a vůbec běžeckých video reportáží. Takže plním šuplík nápady a hledám čas, ve kterém to všechno natočím a sestříhám.

Výzvy

Výzvy si užijeme i v následujícím běžeckém roce. Přemýšlela jsem, co by vás tak mohlo motivovat a proč byste měli výzvy vůbec běhat! Takže v dalších měsíčních výzvách se mimo jiné můžete těšit na prima ceny a odměny pro všechny, kteří tu svojí výzvu splní. Chtěla bych, aby každý poctivý běžec, dostal za každý uběhnutý měsíc samolepku. S grafičkou Adélou na ní intenzivně pracujeme, ale mě to stále nepřijde dost roztomilé na to, abych s nimi šla do tisku. Na neschválený náhled se můžete podívat níže.

Tak co, líbily by se vám takové samolepky?

Tak co, líbily by se vám takové samolepky?

Na výzvu zatím stále budeme využívat systém, který mám na stránkách, ale už jsem se začala poohlížet po něčem novém. Chtěla jsem navázat spolupráci se sympatickou aplikací Superlife. Bohužel tady to nevyšlo. Nicméně jak se říká nic se nejí tak horké a ono to třeba vyjde později nebo se objeví jiná platforma, která by splňovala moje požadavky. Třeba i vlastní… 😉

Každopádně budu moc ráda, pokud mi napíšete své nápady, své běžecké trable a vůbec věci kolem běhání, které vás zajímají a já se pokusím je zahrnout do článků.

A jak tedy budu slavit já sama?

Samozřejmě, že během. Dnes je poslední den #LVPS2016 a já chci nasbírat ještě pár korun, a tak si jedu zaběhat do Prahy na společný výběh běžců od Adidasu. Jsem moc zvědavá. Přeci jen v centru města si člověk často nezaběhá a třeba najdu i nové běžecké kamarády.

NAKONEC BYCH TEDY CHTĚLA POZVEDNOUT SKLENKU PŘÍRODNÍHO IONŤÁKU A POPŘÁT SI VĚRNÉ ČTENÁŘE & SPOKOJENÉ A ZDRAVÉ BĚŽCE! 

 

Categories:

OSTATNÍ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *