Léto máme doběhané a teď je opět čas na naše pravidelné výzvy. Slibovala jsem vám, že v září budeme běhat o něco speciálního a je to tedy tu.

Mám obrovskou radost, že jako součást týmu Vltava Run, mám jako jediná možnost pro vás zamluvit jednu předregistraci na další ročník Vltava Run 2020. Tzn., že ten, kdo zářijovou výzvu vyhraje, má svou účast po zaplacení startovného, jistou.

Foto: Jakub Nedbal

A jak tedy můžete vyhrát?

PRAVIDLA

Připojte se max. do 15. dne v měsíci (16. dne ráno si dělám printscreen přihlášených) do výzvy a stanovte si počet kilometrů, které byste rádi za daný měsíc uběhli. Pak jen začněte běhat, zapisujte pravidelně své kilometry a počkejte si na začátek dalšího měsíce, kdy generátorem náhodných čísel vylosuji jednoho šťastlivce, který si odměnu odnese.

K tomu, abych vás do losování zařadila, musíte během září naběhat alespoň 95% vašeho původního plánu.

Pokud se do výzvy přihlašujete později než před jejím začátkem, případně v jejím průběhu, je povoleno připsat zpětně i již naběhané kilometry. Stačí prostě do kolonky dnešní běh dopsat vše najednou, případně postupně. V případě, že se někde upíšete a potřebujete vaše kilometry opravit, buď mi napište na email pretiveronika@gmail.com nebo zde do komentářů pod výzvu.

Hashtag, pro ty, kteří se chtějí svými výkony pochlubit na Instagramu, je už po několik měsíců stejný a to #behjenasenerest (Běh je naše neřest). A začíná se pěkně rozrůstat. Dejte si ho na Instagramu do sledování a uvidíte, kolik lidí s ním běhá nebo se podívejte do zdejší fotogalerie.

Výsledková tabulka

Seznam členů je prázdný. Buďte první, kdo se k běhu přidá.


Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.