Je to doma!

Slíbila jsem Vám vyhlášení vítězů únorové výzvy a zároveň výherce náramku Garmin CZ Vivofit. Tak co, těšíte se, jestli to jste právě Vy? 

Když mi Viky vylosovola výherce únorové výzvy, respektive výherkyni, říkala jsem si, že budu losovat znovu, aby to nevypadalo, že někomu nadržujeme. Ale právě proto to neudělám, a doufám, že Vám bude stačit mé slovo, že výherkyni jsme vybraly opravdu náhodou. Ráda bych tedy k dalšímu voucheru na DM Rodinném běhu v Českých Budějovicích popřála Renátě Šálatové. Kód jí zašlu na email. 
A kdo si odnese náramek Vivofit? Než Vám napíšu jméno výherce, měla bych k tomu pár slov. Odpovědí bylo opravdu dost a všechny jsem poctivě přečetla. Jsem ráda, že všechno dělám formou losování, protože vybrat nejlepší příspěvek by nebylo snadné. Hodně mě překvapilo, že spousta z Vás by si náramek nenechalo, ale věnovalo někomu dalšímu. Fakt jste skvělí a jsem ráda, že mám takové čtenáře.
Jen jednu věc si neodpustím neokomentovat a snad Vás nezklamu. Náramek neměří dle GPS, náramek ani neměří tepovku. Náramek čistě počítá Vaše kroky, ukazuje přibližný počet kilometrů, které za den ujdete a v noci měří kvalitu spánku. A pokud sedíte déle než je třeba, ukáže Vám, že je načase se zvednout a trochu se protáhnout. A to je právě ta motivace. Uvidíte.
Když už jsem Vám tedy napsala to, co jsem chtěla je na řadě vyhlásit vítěze. Děkuju za všechny komentáře a moc blahopřeji čtenářce pod nikem Len Ka.
“Ja a beh. Jako mala (5 let) jsem s mamou behala orientaky. A od te doby jsem se s behanim jeste nekolikrat potkala az pred par mesici jsem zacla doopravdy behat. A proc? Nwm proste jsem chtela. Ale v posledni dobe je to pro me hlavne terapie, zpusob jak si vycistit hlavu.
Naramek by byl skvely, ted totiz vubec nemam prehled kolik toho ubehnu a navic by me neskutecne motivoval, at uz tim ze mi bude na ocich tak tim ze se budu snazit podavat lepsi vykony ubehnout tech poslednich 500m at mam zas o kilak vic a tak”. 
Lenko, přeji tedy hodně zdaru a doufám, že se nám všem pochlubíš, jak Tvoje běhání pokračuje!
Holky, užijte si ceny a budu ráda, pokud mi pošlete fotku, jak jste s cenami naložily!
Categories:

SOUTĚŽ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *