DNES KONEČNĚ ZAČÍNÁME!!!

Na Letní výzvě pro srdcaře je krásné to, že mi lidé často píší už pár týdnů před začátkem registrací, jestli ji budu znovu pořádat a já zatím stále odpovídám, že ano. A právě díky těmhle lidem, je to letos už po šesté, kdy společně podporujeme projekt, který mě chytl za srdce a já věřím, že ode dneška nezůstanou žádné běžecké boty “sedět v koutě”.

Abych jen připomněla, letošní výzva podporuje 30 letého Honzu Kavalíra, kterému byla před 3 lety diagnostikována ALS. Je to smrtelné progresivní degenerativní onemocnění, které postihuje nervové buňky v mozku a míše, které postupně napadají motorické neurony a člověk ztrácí schopnost ovládat své pohyby. Postupně postihuje i hlasivky a tudíž člověk přestává i mluvit. Ufff, takže takhle ve stručnosti. Celý příběh máte sepsaný zde a pokud byste se chtěli přihlásit, registrační formulář najdete na této stránce.

Ráda bych napsala pár organizačních informací a zodpověděla pár opakujících se dotazů.

  1. Nejde se mi přihlásit – Tohle jsem se snažila a snažím vyřešit už nějakou dobu. Nicméně s jako každým správným IT i já občas bojuji, a tak domluva na nápravě je trošku těžší, než to při zadání vypadalo. Ale místo toho, abych si stěžovala a vy se na registraci vykašlali, napište mi. Zaregistruji vás případně přes admin a nějak to společně zvládneme.
  2. Od kdy do kdy se běhá?Běháme celé léto. Tedy od 1. července do 30. srpna.
  3. Mohu se přidat i v průběhu výzvy? – Ano! Letní výzva pro srdcaře nefunguje jako standardní běžecká výzva. Do LVPS se můžete přihlásit až do posledního dne výzvy.
  4. Mohu jezdit i na kole?Nikdo vám to nezakazuje a chápu, pokud máte zdravotní problémy. Ale je to primárně běžecká výzva, tak zkuste co nejvíc běhat, případně si zvyšte částku za kilometr nebo pak prostě pošlete o něco víc korun.
  5. Co když jsem už omylem nějaké km zapsal/a? Je naprosto super, jak jste se k výzvě postavili a že nemůžete dospat. Ale k poslednímu červnu jsem všechny takové kilometry smazala a ode dneška jdeme od nuly. Věřím, že i tak vybereme pěknou částku, která Honzovi udělá v září radost.
  6. Kdy a kam mám poslat peníze? Peníze se posílají souhrně až v září přímo na transparentní účet Mati a Honzy. Na konci srpna jej zvěřejním spolu s variabilním symbolem. Ještě zvažujeme založení českého transparentního účtu, protože v tuto chvíli existuje jen slovenský.

A teď, když už máme zodpovězeny všechny otázky, je čas vyběhnout. Děkuji vám všem a držte palce, ať se letos podaří vyběhat zase nějakou pěknou sumičku. O aktuálním stavu vás budu letos pravidelně informovat. 😉

 

 

 

 

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.