Konečně to můžu napsat! Nový web je venku! Mám ohromnou radost a vy snad taky, protože jsem ho dělala pro vás na základě vašich podnětů a připomínek. Věděla jsem, že jsou věci, které by po letech potřebovaly předělat a které mi tam chyběly.  A jako ženská  jsem prostě potřebovala změnu a trochu ho nově načančat.

A co je tedy nového?
Novinek je spousta. Těžko začít. Asi to vezmu pěkně od začátku.

Výzva
Přihlašování do výzvy byl asi ten největší problém, který jsem na starém webu pociťovala. Aspoň z vašich komentářů a emailů. Občas vám nešlo se přihlásit vůbec, občas drhlo přihlašování, případně jste nemohli zapisovat kilometry, když jste byli na svých cestách v zahraničí.Tomu je teď konec! Takže směle se přihlašte a dejte vědět, jak moc je to pro vás nyní jednodušší.
Mimochodem to přihlašování v zahraničí bude letos opravdu třeba. Již v květnu vám totiž prozradím téma letošní Letní výzvy pro srdcaře. No, bude to dojemné!
Další vychytávkou, kterou jsem vám v souvislosti s výzvou připravila je i to, že se můžete podívat na svou historii výzev. Pokud jste přihlášeni, stačí nad tabulkou s kilometry, kliknout na vaše jméno a hle, můžete sledovat své minulé úspěchy.

Běžecké trasy
To, na čem jsem si vylámala zuby, byla záložka běžeckých tras. Chtěla jsem pro vás udělat stránku, kde najdete přehledně nové a neokoukané běžecké trasy, kterých mám díky Davidovi Kočímu v šuplíčku snad nespočet. U tras, které už máme proběhlé, najdete kromě fotek mapu, *gpx trasy, její délku, převýšení a samozřejmě tipy, co nepřehlédnout nebo co si obout!
Budu ráda, když budete trasy sdílet, komentovat a hlavně, když se vám budou dobře běhat. Já budu pravidelně alespoň 2x za měsíc přidávat nové. A vás prosím, pokud máte trasu, se kterou stojí za to se podělit s ostatními, tak mi ji pošlete a já ji mezi další přidám.
A důležitá informace je: prvních 10 běžců, kteří proběhnou 8 libovolných, ale různých tras, které jsou na webu, získá startovné na Běhej lesy. Mám na každý závod jedno, takže kdo dřív naběhá, bude mít větší výběr.

Nová běžecká trika pro dámy
Nápad na nový design triček nepřišel ani tak z mé hlavy. Ale dostávala jsem čas od času zprávy, že mikiny i trika jsou sice kvalitativně skvělé, ale chtělo by to něco nového. A tak jsem dostala nápad. Trochu crazy, ale já jsem z něj nadšená. Nechala jsem pro nás a hlavně pro vás, navrhnout originální potisk na trika.
Jak to tak u projektů bývá, některé věci trvají déle a já tak nemám možnost vám ukázat, jak budou vypadat, ale co vám můžu ukázat je, co na nich bude. Trika i mikiny budu tisknout na bílé a černé podklady. Pokud byste už nyní věděli, že o tohle triko nesmíte přijít, stačí mi napsat na můj email pretiveronika@gmail.com a já vám dám vědět, jakmile budou připraveny k finálnímu objednání.
Jinak trika budou oficiálně k objednání v záložce Fanshop.
Tak jak se vám líbí?

         

Závěrem mám pár věcí, které určitě musím zmínit. Budu ráda, pokud mi napíšete, jak se vám nové stránky líbí a jestli všechno funguje tak, jak má. Klidně pište, když zjistíte nějakou chybu. To se stát mohlo. Věřte, že za ty týdny práce jsem vážně už otupělá a vidím hůř jak krtek.

Samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat všem lidem, kteří na tomhle přerodu mých stránek pracovali. Největší dík asi patří kamarádovi Honzovi Barbořikovi, který je prostě WordPressový mág a který se mnou poslední dny trávil na telefonu víc času než na svém triatlonovém tréninku. Takže pokud byste podobnou šílenost s webem plánovali i vy, dejte Honzovi pár dní na to, aby dnešní noc, kterou jsme spolu strávili on-line, rozdýchal a pak to do něj valte!

Mé díky patří i Hance Petruchové, která je mou největší oporou a která mi dala před pár dny naději, že to zvládnu tím, že mi podala pomocnou ruku a ujala se naprosto blbuvzdorné práce na optimalizaci stránek. Hani, víme a děkuju.

Dalším člověkem, který za mě kopal do poslední chvíle jak za Spartu byl, programátor Petr Pojer. Ten nám zdokonalil to přihlašování do výzvy. Sice ve středu jsem z jeho úst slyšela něco o tom, že to asi nestihne, ale stejně jako ostatní stihl.

A borec nakonec je Jirka Frýdek, autor našich běžeckých karikatur. S Jirkou jsem toho sice moc nenamluvila, protože to za něj vyřizovala jeho asistentka Růžena, mimochodem také vášnivá běžkyně, ale tady nebylo třeba slov. Od prvních náčrtů jsem věděla, že jdeme správným směrem a fakt musím smeknout běžeckou kecku, za to co vytvořil.

Takže milí zlatí, teď už je to na vás. Přeji si, ať se vám nový web nejen líbí, ale ať vám hlavně dobře slouží.  

 


Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.