Dubnová běžecká výzva

POZOR NA DUBEN JSOU NOVÁ PRAVIDLA!!!

Dubnová běžecká výzva bude s ohledem na současnou situaci trošku jiná. Nerada bych totiž někoho z vás již předem kvůli současným opatřením vyřadila. Naprosto rozumím tomu, že mnozí z nás nechtějí trávit tolik času během a raději se v této době věnují i jiným sportům.

Proto jsem se rozhodla, že dubnovou výzvu nepojmeme jen jako běžeckou, ale jako celkově sportovní. A aby se to dalo hodnotit, prosím, tentokrát nezapisujte svůj odhadovaný výkon v kilometrech, ale v hodinách. Stejně tak pak zapisujte i své sportovní aktivity a zaokrouhlujte na půlhodiny. 1 hodina 15 min. je 1 hodina, ale 1 hodina a 16 minut si zapíšeš  jako 1, 5 hodiny.

Chápu, že pro mnohé nemusí být zrovna jednoduché celkový čas odhadnout, ale koukněte se do svých statistik za poslední měsíce, kolik času jste strávili sportem a podle toho zkuste vypočítat, jak by to mohlo vypadat v dubnu.

A co, že si můžete za dubnovou výzvu odnést?

Tentokrát jeden z vás dostane něco, co já sama používám a mám moc ráda. Odporové gumičky od Kine-MAX a oblíbenou kaši Pelupu od společnosti Penco.

A pro všechny přidávám slevový kód, pokud byste si chtěli něco pořídit rovnou: 
Kine-MAX: JMB20
Penco: JMB

A jak ho můžeš vyhrát?

PRAVIDLA

Připoj se max. do 15. dne v měsíci (16. dne ráno si dělám printscreen přihlášených) do výzvy a stanov si počet kilometrů, které bys rád za daný měsíc uběhl. Pak jen začni běhat, zapisovat pravidelně své kilometry a počkej si na začátek dalšího měsíce, kdy generátorem náhodných čísel vylosuji jednoho šťastlivce, který si odměnu odnese.

K tomu, abych tě do losování zařadila, musíš během dubna naběhat (tentokrát splnit časový úsek) alespoň 95% tvého původního plánu.

Pokud se do výzvy přihlašuješ později než před jejím začátkem, případně v jejím průběhu, je povoleno připsat zpětně i již naběhané kilometry. Stačí prostě do kolonky dnešní běh dopsat vše najednou, případně postupně. V případě, že se někde upíšeš a potřebuješ své kilometry opravit, buď mi napište na email pretiveronika@gmail.com nebo zde do komentářů pod výzvu.

Systém mám občas problém, pokud jsi v dané chvíli v zahraničí. Proto, pokud právě užíváš dovolenou, je lepší, když kilometry dopíšeš až po svém návratu.

Hashtag, pro ty, kteří se chtějí svými výkony pochlubit na Instagramu, je už po několik měsíců stejný a to #behjenasenerest (Běh je naše neřest). A máme na něm už víc než 5000 sdílení. Dej si ho na Instagramu do sledování a uvidíš, kolik lidí s ním běhá nebo se podívej do zdejší fotogalerie.

Výsledková tabulka

Seznam členů je prázdný. Buďte první, kdo se k běhu přidá.

 

Dovednosti

Zveřejněno

29.3.2020

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.