Březnová běžecká výzva

Je to k nevíře. Ale už je tu třetí měsíc roku 2020. A pokud vás nepřešla motivace, tak můžete i v březnu běhat o nádhernou cenu. Řekla bych, že vám ji budu i závidět. Proto doufám, že se zúčastníte opět v hojném počtu a třeba ji i nasdílíte mezi své přátele.

Tentokrát se totiž jeden výherce může těšit na startovné pro svůj tým na závod COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ.

 

A jak ho můžeš vyhrát?

PRAVIDLA

Připoj se max. do 15. dne v měsíci (16. dne ráno si dělám printscreen přihlášených) do výzvy a stanov si počet kilometrů, které bys rád za daný měsíc uběhl. Pak jen začni běhat, zapisovat pravidelně své kilometry a počkej si na začátek dalšího měsíce, kdy generátorem náhodných čísel vylosuji jednoho šťastlivce, který si odměnu odnese.

K tomu, abych tě do losování zařadila, musíš během března naběhat alespoň 95% vašeho původního plánu.

Pokud se do výzvy přihlašuješ později než před jejím začátkem, případně v jejím průběhu, je povoleno připsat zpětně i již naběhané kilometry. Stačí prostě do kolonky dnešní běh dopsat vše najednou, případně postupně. V případě, že se někde upíšeš a potřebuješ své kilometry opravit, buď mi napište na email pretiveronika@gmail.com nebo zde do komentářů pod výzvu.

Systém mám občas problém, pokud jsi v dané chvíli v zahraničí. Proto, pokud právě užíváš dovolenou, je lepší, když kilometry dopíšeš až po svém návratu.

Hashtag, pro ty, kteří se chtějí svými výkony pochlubit na Instagramu, je už po několik měsíců stejný a to #behjenasenerest (Běh je naše neřest). A máme na něm už víc než 5000 sdílení. Dej si ho na Instagramu do sledování a uvidíš, kolik lidí s ním běhá nebo se podívej do zdejší fotogalerie.

„VÍTĚZ  Jiří Boček“

Výsledková tabulka

Seznam členů je prázdný. Buďte první, kdo se k běhu přidá.

Dovednosti

Zveřejněno

27.2.2020

4 Komentáře(ů)

 1. jan.kincl

  Dobré ráno. Také běháte do práce? Klidné a zdravé dny všem! P.S. taky Vás víc běžců po ránu zdraví aspoň rukou? Úsměv za rouškou je vidět!

  Odpovìdìt
  • Veronika Preti

   Ahoj Honzo, já toho teď moc nenaběhám. Naopak víc sportuju na zahradě. Tak užívej. 😉

   Odpovìdìt
 2. Lucka

  Kdy bude vyhlášení březnové výzvy? 😌

  Odpovìdìt
  • Veronika Preti

   Ahoj Lucko, výzva už byla vyhlášená. Všichni účastníci dostali můj newsletter, ve kterém jsem vítěze oznámila. Ale máš pravdu, že to dám i na fb. 🙂 Děkuju za upozornění. Verča

   Odpovìdìt

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.