Lednová běžecká výzva 2020

Už se to zase blíží. Opět nový rok a s ním i nová předsevzetí. Takže od kdy, že to běháš? Jestli běháš se mnou, tak odpověď zní, že pořád.

A i tentokrát máš to štěstí, že můžeš čekat pěknou výhru. Na jednoho z vás čekají tyhle pěkné rukavičky od společnosti Puma. Já sama mám přesně tyhle už asi 3. rokem a neměnila bych. A věřím, že ještě pár měsíců se vám budou hodit.

A jak můžeš vyhrát?

PRAVIDLA

Připoj se max. do 15. dne v měsíci (16. dne ráno si dělám printscreen přihlášených) do výzvy a stanov si počet kilometrů, které bys rád za daný měsíc uběhl. Pak jen začni běhat, zapisovat pravidelně své kilometry a počkej si na začátek dalšího měsíce, kdy generátorem náhodných čísel vylosuji jednoho šťastlivce, který si odměnu odnese.

K tomu, abych tě do losování zařadila, musíš během ledna naběhat alespoň 95% vašeho původního plánu.

Pokud se do výzvy přihlašuješ později než před jejím začátkem, případně v jejím průběhu, je povoleno připsat zpětně i již naběhané kilometry. Stačí prostě do kolonky dnešní běh dopsat vše najednou, případně postupně. V případě, že se někde upíšeš a potřebuješ své kilometry opravit, buď mi napište na email pretiveronika@gmail.com nebo zde do komentářů pod výzvu.

Systém mám občas problém, pokud jsi v dané chvíli v zahraničí. Proto, pokud právě užíváš dovolenou, je lepší, když kilometry dopíšeš až po svém návratu.

Hashtag, pro ty, kteří se chtějí svými výkony pochlubit na Instagramu, je už po několik měsíců stejný a to #behjenasenerest (Běh je naše neřest). A máme na něm už víc než 5000 sdílení. Dej si ho na Instagramu do sledování a uvidíš, kolik lidí s ním běhá nebo se podívej do zdejší fotogalerie.

Výsledková tabulka

Seznam členů je prázdný. Buďte první, kdo se k běhu přidá.

 

 

Dovednosti

Zveřejněno

26.12.2019

5 Komentáře(ů)

 1. veronika.vrzakova

  Ahoj Veru, muzu te pozadat o upravu km 🙈 jsem misto 6.31 zadala 631 😂 Dekuji

  Odpovìdìt
  • Veronika Preti

   Veru, ty už jsi ti ot opravila?

   Odpovìdìt
   • veronika.vrzakova

    Ano, mam opraveno dle skitecnosti 🙂 dekuji V.

    Odpovìdìt
 2. GeorgeBocek

  Splněno 150 Km 🙂 Teď už jen vše navíc 🙂 Skvělý pocit, všem přeji pěkný den

  Odpovìdìt
 3. jan.kincl

  Tak mám taky splněno

  Odpovìdìt

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.