Letní výzva pro srdcaře se zcela vymyká dosud uveřejněným výzvám. Zatím jsme pokaždé společně běhali pro sebe s předem stanovenými kilometry. Nyní ale budeme běhat pro někoho jiného a v jistém slova smyslu s výsledkem zcela nejistým. Pojďte se tedy přidat a svým nadšením udělejte radost někomu dalšímu.  

V únoru mě oslovila nadace Naše dítě, jestli by nebylo možné vymyslet společnou výzvu. Jak už jsem psala dřív, jsou akce, u kterých si necháváte čas na rozmyšlenou a pak jsou ty, do kterých se vrhnete po hlavě. Tou druhou byla právě spolupráce s nadací. Když jsme spolu s Klárou Zelenkovou z nadace přemýšlely o načasování, jako nejlepší varianta se nám jevily právě prázdniny. Lidé jsou víc uvolnění, nestresují se tolik a tráví více času se svými bližními. Mají tedy víc prostoru přemýšlet i o něčem jiném, než co musí do večera zvládnout. Vemte tedy partnera, své děti a přidejte se k Letní výzvě pro srdcaře a dejte vašim kilometrům smysl.

shoes-505471_1280

V čem se tedy Letní výzva pro srdcaře liší od těch předchozích?
– První a výraznou změnou je, že celá výzva nepotrvá pouhý měsíc, ale rovnou dva.
– Neurčujete si, kolik kilometrů chcete v létě uběhnout, ale kolik korun za každý uběhnutý kilometr věnujete na transparentní účet nadace Naše dítě. – Do výzvy se můžou hlásit, jak jednotlivci, tak i skupiny a celé organizace. V tuto chvíli víme o společnosti EIZO, která se Letní výzvy pro srdcaře zúčastní.
– Do výzvy je možné se tentokrát zaregistrovat celé léto!

Jak to bude celé probíhat a na co se můžete těšit?
Dne 20.6.2015 bude zde na mých stránkách pod tímto článkem spuštěna registrace účastníků, která bude otevřena po celou dobu výzvy. Výzva potrvá od 1.7.2015 do 31.8.2015. V průběhu léta budete zapisovat naběhané kilometry, díky kterým u svého profilu na stránce uvidíte, jak velké srdce máte. Tedy přesně řečeno se Vám bude ukazovat částka, kterou jste již pro nadaci Naše dítě naběhali. Ale pozor! Velikost srdce nehodnotíme podle částky, kterou věnujete. Velké srdce máte už tehdy, když se připojíte.

V půlce srpna bude nadací Naše dítě vybráno dítě nebo děti, kterým budou peníze určeny. S ohledem na to, že většina dětí potřebuje okamžitou pomoc, není možné děti vybrat dopředu.

Dne 31.8.2015 o půlnoci se brány registračního formuláře uzavřou a Vy budete mít 10 dnů na to, abyste své kilometry zhmotnily ve finační částku na účet nadace Naše dítě 123131123/0600. A abychom to celé krásně završili, domluvili jsme se s OCRA CZ (Českou asociací extrémních překážkových závodů), že dne 13.9.1025 pro uspořádáme malý překážkový závod pro děti, kde zveřejníme konečnou vybranou částku!

Nebojte se tedy do výzvy zapojit i Vaše děti, stejně jako to udělám já! Vyzvěte své přátele, kolegy a rodinu a ukažte všem, že máte srdce na dlani. A abych nezapomněla, sdílejte Vaše fotky u mně na facebooku, na Vašem IG profilu a prosím, uvádějte u nich hashtagy: #srdcar, #behprodeti a #believeinchildren. Tohle nestojí ani korunu, ale vyjádříte nám aspoň Vaši podporu!

Další podrobnosti a informace budeme zveřejňovat postupně, tak jak je budeme mít potvrzené a budou se k nám dostávat.

Díky a těším se, jak v létě společně zabereme!

blank             logo_zelené_male ladronkafestlogoFokapo1

AKTUALIZACE
19.6.2015
Partnerem naší výzvy se stal výrobce fotoknih FOKAPO. Co to pro nás znamená? Znamená to, že všichni, kdo nasdílí svou fotografii s některým z našich hashtagů, se po skončení Letní výzvy pro srdcaře v této knize najdou a na chystaném závodě do knihy budou moct napsat jakýkoliv vzkaz. Ať už dětem, kteří s nadací spolupracují, samotné nadaci Naše dítě a nebo mně. Nicméně knihu nechám v rukou nadace Naše dítě, která s ní jistě naloží nejlíp. Pokud byste později měli o tuto knihu zájem, bude možné ji za speciální cenu objednat. nase
Poznámka: Vy, co v knize nebudete chtít být, nemusíte se bát. Všechny nejdříve poprosím o souhlas, aby nedošlo k případným pozdějším nedorozuměním.

20.7.2015
Další radost mi udělala spolupráce s Mertel-events. Díky jejich podpoře budeme moct naši výzvu zakončit společně a to 12.9.2015 na Ladronkafestu. Těšit se můžete na dětský překážkový závod a další překvapení, která přijdou. Už teď ale můžeme slíbit, že se budete bavit dobře vy i vaše děti.


Sdílet na Facebooku

Dej o tomhle článku vědět i svým přátelům na Facebooku.