Letní výzva pro srdcaře 2016

LVPS je charitativní běžecký projekt, který jsem dala dohromady pro Nadaci Naše dítě, která mě oslovila ke spolupráci. Jak mnozí z Vás vědí, můj blog je koncipován hlavně jako motivace ve formě měsíčních běžeckých výzev, a tak nebylo nutné moc vymýšlet. Jen jsem celou akci pojala jako prázdninovou výzvu, kde si Vy sami určujete, na základě svých finančních možností a běžecké úrovně, kolik Kč věnujete za každý uběhnutý km. Poctivě 2 měsíce zapisujete a po skončení výzvy pošlete příslušnou částku na transparentní účet Nadace Naše dítě. Z dnešního pohledu to nevypadá nijak originálně, ale věřte, že před rokem jsem byla první.

Jak to loni dopadlo?

Loňský první ročník byl opravdu takovou zkouškou. Bez jakékoliv mediální podpory se nám společně s Nadací Naše dítě nakonec podařilo vybrat 110.000 Kč pro Markétku, za které se jí nechala vyrobit kladka, díky které je pro ní a její rodiče jednodušší pohyb po celém bytě.

A kvůli čemu mám vyběhnout letos?

I letošní léto společně proběháme a bude to výzva již od začátku. Letos jsem se rozhodla nasadit laťku o něco víc. Ráda bych podpořila 5 letého Filípka, který trpí autismem, respektiva podpořila výcvik asistenčního pejska Azrinky přes nadaci výcviku psů Helppes. Lidé s autismem nejsou kolikrát schopni navázat sociální vazby s dalšimi lidmi, ale psi jim v tomto ohledu pomáhají. Bohužel výcvik takového psa není vůbec levnou záležitostí a stojí až 230.000 Kč. A to je právě ta meta, kterou bych letos s Vaší podporou chtěla pokořit.

Jak se můžu přidat?

Od 4.5.2016 se můžeš registrovat zde na mých stránkách a sledovat událost na facebooku. Na základě registrace dostaneš před začátkem výzvy email, kde Ti připomeneme, abys nezapomněl pravidelně aktualizovat své odběhané kilometry. Výzva jako taková potrvá od 1.7.2016 – do 30.8.2016 a Tvým jediným úkolem bude běhat a zapisovat. 🙂 No, a od 1.9.2016 bude na Tobě poslat své vyběhané kilometry přepočtené na koruny na transparentní účet nadace Naše dítě 123131123/0600 pod variabilním symbolem 123.

A pokud se chceš i letos objevit ve fotoknize, která bude na konci výzvy věnovaná nadaci Naše dítě jako vzpomínka na tuto skvělou akci, sdílej na Instagramu své fotografie s hashtagy #LVPS2016 a #srdcar2016 a sleduj, jak se nám galerie zde na stránkách plní.

Co za to?

Neslibuju Ti žádné materiální odměny, ale každý účastník opět obdrží elektronický certifikát Srdcaře věnovaný nadací Naše dítě a zároveň se může těšit na dva společné běžecké tréninky – takové běžecké setkání. Jeden v červenci a druhý v srpnu.

Jestli tedy máš chuť se přes prázdniny hecnout, udělat něco nejen pro sebe, tak se přidej. Registrace nezabere víc jak 3 minuty. A pokud bys s ní měl přeci jen nějaký problém, tak mi napiš na můj email.

Partner měsíce

blank